ایمیل مارکتینگ در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

اکثر افراد که با طراحی سایت و وب سایت سرو کار دارند  بی شک تجربه ایمیل مارکتینگ را نیز داشته اند .ممکن است شما اکثرا تجربه ایمیل های تبلییغاتی را داشته باشید . ممکن است  شما وارد این باکس خود شوید و با حجم زیاد ایمیل تبلیغاتی برخورد کنید که خوشبختانه در چند سال اخیر این روال ازبین رفته است. اما ایمیل مارکتینگ به صورت هدفمند ارسال می گردد .به این صورت نیست که لیستی از ایمیل ها را در اختیار شما قرار دهد تا شما ایمیل هایتان را بدون اینکه به دست فرد مشخص برسد ارسال کنید در ایمیل مارکتینگ شما به صورت هدفمند ایمیل خود را ارسال می کنید و مطمئنا به دست فرد و شخص مورد هدف می رسد.

 

رونق کسب و کار به کمک طراحی سایت

در عصر ارتباطات و طراحی سایت هر کسی برای رونق کسب و کار خود ممکن است از ایمیل مارکتینگ استفاده کند و به جرات می توان گفت یکی از اجزای جدایی ناپذیر بازار اینترنتی است. مدیران موفق سایت ها وطراحی سایت کسانی هستند که برای  اعضاء سایت خود ایمیل می فرستند و همین امر در افزایش فروش سایت بی تاثیر نخواهد بود. در طراحی سایت و قرار دادن ایمیل مارکتینگ کار به این صورت شکل می گیرد که شما با قرار دادن فرم اشتراک ایمیل ازاعضا و بازدید کنندگان سایت  در صورت تمایل می خواهید که ایمیل خود را وارد کنند. این موضوع در صورتی اتفاق می افتد که سایت شما از محتوای پر باری برخوردار باشد تا کاربران به راحتی ایمیل خود را در اختیار شما قرار بدهند.

 

 

امکانات استفاده از ایمیل مارکتینگ در طراحی سایت به شرح زیر می باشد:

  • امکان ایجاد ارتباط دوستانه با بازدید کنندگان از سایت در طراحی سایت
  • امکان ارسال پیام بازاریابی به اعضائ سایت در کوتاه ترین زمان در طراحی سایت
  • امکان ایجاد بازاریابی کم هزینه در ایمیل مارکتینگ در طراحی سایت

 

ایجاد صفحه فرود طراحی سایت برای ثبت ایمیل

همانطور که در توضیحات بالا گفتیم شما باید یک صفحه اشتراک ایمیل برای مشتریان خود ایجاد کنید. کاربران به محض ورود به طراحی سایت شما با صفحه ای برخورد می کنند که به این صفحه فرود می گویند. پس با این توضیحات طراحی سایت صفحه فرود شما باید به حدی جذاب باشد که تا بتواند کاربران را جذب کند واشخاص را ترغیب به ماندگاری در سایت وصفحه فرود شوند و ایمیل خود را ثبت کنند. طراحی لوگو مناسب در طراحی سایت که جدید ترین مقاله وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

ارسال ایمیل مارکتینگ طراحی سایت

در طراحی سایت ایمیل مارکتینگ، ترجیحا در هفته یک یا دوبار ایمیل ارسال کنید چرا که اگر ارسال ایمیل های شما زیاد باشد ناخود آگاه از ارزش سایت شما خواهد کاست. ایمیل های شما در نقش مزاحم ظاهر خواهد شد ونه تنها باعث محبوبیت طراحی سایت شما نمی شود بلکه افراد نسبت به کسب و کار شما بد بین خواهند شد.

 

چه مطالبی را در ایمیل مارکتینگ طراحی سایت ارسال کنیم

  • اطلاع رسانی از محتوا سایت در ایمیل مارکتینگ در طراحی سایت
  • معرفی محصولات و خدمات درایمیل مارکتینگ در طراحی سایت
  • اطلاع رسانی از تخفیفات وآف محصولات در ایمیل مارکتینگ در طراحی سایت

البته توجه به این موضوع خیلی مهم است که ایمیل شما نباید تبلیغ محصولات وکالای شما باشد چرا که این ایمیل یک ایمیل تبلیغاتی و بی ارزش جلوه خواهد کرد ودیگر کاربران ازباز کردن ایمیل امتناع می کنند.