طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای در تهران

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

در طراحی سایت فروشگاهی جلب مشتری نیازمند چه ایده وخلاقیتی در طراحی است؟ آیا این سایت ها باید دارای ظاهری جذاب باشند؟ یا طراحی سایت این گونه سایت ها به گونه ای باید صورت بگیرد که ضمانت بازگشت پول را داشته باشند به عبارت ساده تر طراحی سایت فروشگاهی باید به صورت باشد که بتواند اعتماد مشتری را جلب کند.با توجه به این موضوع که اصل طراحی سایت فروشگاهی اصل مشتری مداری است. همانطور که در فروشگاه های حقیقی جلب اعتماد مشتری حرف اول را می زند در فروشگاه مجازی نیز جلب اعتماد مشتری حرف اول را میزند. در طراحی سایت فروشگاهی با توجه با این موضوع که جلب اعتماد مشتری سخت تر است و نیاز به تلاش بیشتری دارد.

 

 

 

اصول طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای در تهران

 با توجه به آمار بدست آمده از این موضوع که مردم هنگامی که وارد فروشگاهی می شوند مقاومت زیادی در مقابل اولین خرید خود می کنند ولی به محض اینکه اولین خرید خود را انجام دادند بلافاصله خرید های بعدی را نیز انجام خواهند داد. در فروشگاه اینترنتی هم مشتریان به محض وارد شدن به طراحی سایت مشغول به کنکاش و بررسی طراحی سایت می شوند از بابت قیمت کالا، تنوع کالا، حمل ونقل آن، آدرس فروشگاه و تعداد شعبه های فروشگاه در سطح شهر بررسی نشان می دهد که مردم به محض وارد شدن به فروشگاه حقیقی خرید خود را آغاز نمی کنند پس این اتفاق در فروشگاه اینترنتی خیلی با مقاومت تر اتفاق می افتد. پس با توجه به این توضیحات در طراحی سایت یک فروشگاه اینترنتی موفق باید هنگام اولین ورود مشتری همیشه دستتان پر باشد که بتوانید جلب مشتری کنید و مشتری را راغب به خرید کالا و محصول کنید.

 

 

روش های جلب مشتری به طراحی سایت فروگاهی در اولین خرید به شرح زیر می باشد:

  • به حرکت در آوردن چرخه خرید از طراحی سایت

معمولا اولین خرید چرخه خرید بعدی را ایجاد می کند به حرکت در آوردن چرخه خرید در یک فروشگاه اینترنتی نیاز به بمب انرژی و تمرکز زیاد دارد. با دسترسی کامل به نرم افزار بهینه سازی سایت به راحتی می توانید به صورت اصولی به بهینه سازی وب سایت خود بپردازید.

 

  • سهولت اولین خرید در طراحی سایت

معرفی محصول عالی با قیمت پایین و به عبارتی به نمایش در آوردن محصولات حراج در صفحه اول طراحی سایت یکی از عوامل ایجاد سهولت در خرید است. با این روش می توانید توجه افراد را به خرید محصولات بیشتر جلب کنید تا ضررناشی از فروش محصول اول جبران شود. شما اگر صاحب یک طراحی سایت فروشگاه کوچک هستید در خرید مشتری از محصولات وکالای خود سخت گیری نکنید چرا که همین امر نیز در خرید از سایت شما نمود پیدا خواهد کرد شما می توانید با قرار دادن قیمت پیشنهادی از جانب مشتری به جلب اعتماد مشتری بپردازید وبا این روش خواهید دید خرید های بعدی مشتری از شما رو به افزایش خواهد بود.