راهکار افزایش بازدید کنندگان طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

برای اینکه تعداد بازدید کنندگان طراحی سایت شما بالا رود باید بدانید منابع ورودی یا به عبارتی منابع ترافیک سایت خود را برسی کنید در حقیقت منابع ورودی طراحی سایت به سه دسته تقسیم می شوند:

  • ترافیک ورودی ، ارجاع شده

این نوع باز دید کنندگان که با کلیک کردن بروی لینک شمااز طریق  طراحی سایت دیگر به وب سایت شما راه پیدا می کنند.

 

  • ترافیک ورودی طراحی سایت از طریق جستجو

 این نوع بازدید کنندگان که از طریق جستجو کلمه مورد نظر در موتورهای جستجو وارد طراحی سایت شما می شوند وبه از طریق لینک به نمایش در آمده در صفحه نتایج کلیک وارد طراحی سایت شما می شوند .البته ناگفته نماندکه ورودی موتورهای جستجو هم از دو طریق صورت می گیرد .یکی به صورت ارگانیک و دیگری به صورت اصلی که اگر تبلیغات شما از گوگل ادورک صورت می گیرد و کاربر بروی آن کلیک کند از پرداختی شما کسر خواهد شد.

 

  • ترافیک ورودی طراحی سایت مستقیم

کاربرانی که آدرس سایت شما را مستقیم در مرورگر تایپ می کنند.با توجه به این توضیحاتی که دادیم متوجه خواهید شد که ترافیک ورودی سایت ها از طریق سه دسته معرفی شده است.

 

 

راهکار هدایت ترافیک در طراحی سایت  

آگاهی نسبت به انواع ورودی سایت این امکان رابه شما می دهد که  طراحی سایت خودرا به گونه ای انجام دهید که هدایت ترافیک سایت شما افزایش پیدا کند. زمانی که شما متوجه این موضوع باشید که هدایت ارجاعی بیشترین بازدید کننده را از سایت خود دارید هدف خود را در لینک گذاری متمرکز خواهید کرد. اگر ترافیک سایت شما از طریق ورودی های جستجوگر است باید بهترین نکته ها را در بهینه سازی موتور جستجو در طراحی سایت رعایت کنید و از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید اگر ترافیک هدایت شده از طریق هدایت مستقیم است باید مواردی که در طراحی سایت باعث می شود اسم سایت شما در ذهن کاربرماندگار شود انجام دهید.

استفاده از آندرلاین در آدرس سایت بسیار مفید خواهد بود با دستیابی به این موضوع که کاربران با استفاده از چه کلمه کلیدی وارد سایت شما می شوند ،می تواند در انتخاب کلمات کلیدی به شما بسیار کمک کند چرا که ممکن است برداشت شما از کلمات کلیدی با کلمات کلیدی انتخابی از جانب مشتری متفاوت باشد پس توجه به این موضوع در هدایت ترافیک بی تاثیر نخواهد بود.

 

 

راهکارهای طراحی سایت و انتخاب کلمات کلیدی

  • اصول ریسپانسیو در طراحی سایت به شما کمک می کند که از محتوای تکراری دوری کنید.
  • باتوجه به سلیقه کاربران متن را تنظیم کنید از غلط املایی و دستوری بپرهیزید.
  • در شبکه های اجتماعی با اشتراک گذاری محتوا فعال باشید تا اعتبار کسب کنید .
  • به منابعی که مشابه متن شما ،محتوا دارند لینک دهید.
  • بیش از حد در متن خود ازکلمات کلیدی استفاده نکنید تا ربات به نظر بیایید .

 

 

انواع بازدیدکنندگان طراحی سایت

دسته اول کسانی هستند که برای بار اول وارد سایت شما شده اند و دسته دوم کسانی هستند که چندین بار وارد سایت شما شده اند پیشنهاد ما به شما این است که بازدید کنندگان شما از سایت از هر دودسته باشند چرا کاربر جدید یعنی محتوای طراحی سایت شما انقدر جذاب باشد که آنها را به تشویق دوباره دیدن از سایت فرا بخواند و کاربر تکراری ممکن است طراحی سایت شما را برای بازدید به دیگران به اشتراک بگذارد. طراحی سایت خوب بازاریابی بهتر که جدید ترین مقاله ی وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.