آخرین ترفندهای سئو در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

سئو و بهینه سازی طراحی سایت چیست ؟ سئو مجموعه ای ار روش ها و تکنیک ها برای بالا نگه داشتن رتبه ی طراحی سایت در صفحات گوگل و افزایش بازدید کاربران اینترنتی از طراحی سایت می باشد ، با توجه به رقابت بالایی که در میان طراحی سایت ها وجود دارد و الگوریتم های جستجوگر گوگل که دائما در حال تغییر می باشند ، سئو چندان کار آسانی نیز و نیاز به دانش و اطلاعات در خصوص وضعیت گوگل ، الگوریتم ها و جستجوگرها و همچنین آنالیز طراحی سایت های رقیب دارد. استفاده نامناسب از الگوهای طراحی سایت که جدید ترین مقاله ی وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

در این مقاله سعی بر آن داریم تا شما را با آخرین ترفندهای سئو در طراحی سایت آشنا سازیم:

1.برای سئو و بهینه سازی طراحی سایت خود ، از قبل استراتژی هایی را در نظر گرفته و برنامه ریزی نمایید تا در هنگام سئو از آنها استفاده نمایید .

2.استفاده از ویدیوهای جذاب ، کوتاه و با کیفیت در طراحی سایت یکی از بهترین تاکتیک ها در سئو می باشد زیرا: شما می توانید ویدیوهای طراحی سایت خود را در یوتیوب که روزانه یک میلیارد بازدیدکننده دارد به اشتراک بگذارید . 72%از بازدیدکنندگان طراحی سایت شما تماشای ویدیو را به خواندن متن ترجیح می دهند. ویدیوها را به آسانی می توان در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت تا کاربران نیز برای آن کامنت گذاشته و برای دیگران نیز آن را به اشتراک بگذارند که این یکی از بهترین راه های تبلیغاتی می باشد. ویدیو باعث جذب کاربران اینترنتی و گذراندن زمان بیشتری در طراحی سایت شما می شود .

3.به تغییراتی که در شیوه ی جستجو کردن کاربران رخ می دهد ، توجه نمایید به عنوان مثال ، امروزه جستجوگرهای صوتی نیز وارد بازار شده اند و برخی از افراد بدون تایپ و از طریق کلام صوتی ، طراحی سایت مورد در نظر خود را در گوگل جستجو می نمایند ، در نتیجه شما می بایست در راستای این قبیل جستجوها نیز کلمات کلیدی  مناسب برای طراحی سایت خود انتخاب نمایید . زیرا در زبان فارسی گویش نوشتاری و کلامی ما با یکدیگر متفاوت می باشد .

4.برند سازی طراحی سایت را جدی بگیرید ، به عنوان مثال لوگوی طراحی سایت شما که بخشی از برندسازی شماست ، نقش بسزایی در پیشرفت و معرفی شرکت و کسب و کار شما دارد. همچنین می توانید از برندسازی شخصی برای طراحی سایت خود استفاده نمایید ، بدین صورت که برای خود برند شخصی معتبر ساخته و در طراحی سایت های معروف ، پست مهمان بگذارید و با ارائه لینک طراحی سایت خود ، کاربران بیشتری را به سمت خود جذب نمایید .

 

 

تجربیات کاربران از سئو طراحی سایت

به تجربیات کاربری برای سئوی طراحی سایت خود توجه نمایید به این مفهوم که طراحی سایت و سئوی خود را به نحوی پیش ببرید که مورد رضایت کاربران اینترنتی واقع شود ، گوگل نیز به طراحی سایت های کاربرپسند امتیاز بالاتری می دهد ، به عنوان مثال ، طراحی سایت خود را برای تلفن همراه نیز بهینه سازی نمایید زیرا بسیاری از کاربران اینترنتی از طریق موبایل و تبلت وارد جستجوگر گوگل و طراحی سایت شما می شوند . همچنین سرعت بارگذاری طراحی سایت شما نیز بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا اکثر افراد به محض مشاهده ی تأخیر در بالا آمدن صفحه ی اول طراحی سایت ، از بازدید منصرف شده و وارد طراحی سایت دیگری می شوند .