استفاده نامناسب از الگوهای طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

اشتباهات بزرگ و رایجی که طراحی سایت را غیر حرفه ای جلوه می دهد از جمله نکاتی که ممکن است طراحی سایت شما را غیر حرفه ای جلوه دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد من از قالب ها برای کسب و کارهای بزرگ استفاده نمی کنم، اما می توانم آن ها را در راه اندازی های کوچک و بوت استرپ در طراحی سایت ببینم. با این حال اگر شما در نهایت با استفاده از یکی از آن، ایده خوبی است که طراح را به درستی آن را به نام تجاری خود سفارشی کنید. شما حتی ممکن است یک محصول بسیار خوبی در طراحی سایت داشته باشید. آنلاین با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی ایجاد و ویرایش کنید شامل بیش از 100 جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریع تر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان یک مشکل رایج در طراحی سایت هایی که با قالب های پیش طراحی شده ساخته شده است یک اتصال بصری ضعیف بین آرم و بقیه طراحی سایت است. رنگی که در آرم وجود دارد که در هر نقطه از طراحی سایت تکرار نمی شود یا فونت هایی که با سایت های مورد استفاده مناسب نیستند. اگر بخواهید در بسته توسعه برند ذخیره کنید، حداقل مطمئن شوید که قالب واضح نیست.

 

 

استفاده از پیش فرض بوت استرپ در طراحی سایت

یک خطای متفاوت اما به همان اندازه وحشتناک است که از طراحی پیش فرض برای طراحی سایت شرکت شما استفاده می شود. شما با استفاده از هیچ کس را فریب نمی دهید. دشوار است بین تمام طراحی سایت هایی که با استفاده از همان طراحی شده اند، تفاوت داشته باشد و باعث بروز نام تجاری شما می شود. یک پیشنهاد که طراحی سایت شما با بوت استرپ ساخته شده است فونت عالی است. این (مانند بوت استرپ) با توجه به کتابخانه جامع خود، اساسا تمام آیکونهایی را که احتمالا می خواهید با یک صفحه بصری سازگار داشته باشید، محبوبیت زیادی به دست آورد. و اگر آن را خوب بدانید، آن را به عنوان یک ابزار مفید برای رابط های پیچیده نیز در طراحی سایت استفاده کنید. مسلما، مزایای برنامه شما بیشتر از سه آیکون عمومی اصلی است؟ چرا سعی نکنید یک آیکون دیگر و دقیق تر برای نشان دادن نکات اصلی فروش خود و یا ایده وحشی پیدا کنید که یک تصویرگر برای آن انجام دهید؟

 

 

مشکلات کنتراست تایپوگرافی در طراحی سایت

مشکلات کنتراست تایپوگرافی فونت ها یک معامله بسیار بزرگ تر از بسیاری از غیر طراحان است. آن ها تمام طرح خود را ایجاد می کنند، حتی اگر آن ها فقط "حروف" باشند. یک مشکل رایج در طراحی سایت "home-made" این است که کنتراست بین فونت های سربرگ و فونت بسیار کم است. فقط اعمال برخی تغییرات اندازه اغلب آن ها را قطع نمی کند. سعی کنید با استفاده از وزن جسورتر برای فونت سرفایل خود، و آن را بسیار آشکار مهم تر از بقیه متن است. این به سلسله مراتب کمک می کند و به آرامی از طریق طراحی سایت هدایت می کند. استفاده از زمینه های تیره در طراحی سایت رنگ پس زمینه بزرگترین بخش طراحی سایت شما را پوشش می دهد، بنابراین بهتر آن را با دقت انتخاب کنید. به عنوان یک قاعده کلی، طراحی سایت های کاملا سیاه و سفید تقریبا هرگز خوب به نظر نمی رسند، مگر این که آن ها حرفه ای طراحی شده باشند. رنگ سفید شرط امن است، اما حتی طراحان بیشتر از خاکستری بسیار نازک در طراحی سایت استفاده می کنند. آگاه باشید که رنگ خاکستری تیره تر است، بدتر بودن قابلیت خواندن نامه های سیاه در این زمینه است. بهتر است که کمتر از 15٪ سیاه و سفید خاکستری باقی بماند تا نور طراحی را حفظ کند.

 دعوت چندین تماس در طراحی سایت هر صفحه در طراحی سایت شما فقط باید یک تماس اصلی برای عمل داشته باشد. بازدید کنندگان اشتباه گرفته می شوند و اگر شما آن ها را تک تک اقدام به تکمیل نمی کنید، احتمالا مدت زمان بیشتری برای تصمیم گیری و سپس بر روی آن عمل می کنند. آن ها حتی ممکن است به خاطر این تلاش مستحکم مورد نیاز را ترک کنند! اطمینان حاصل کنید که به عنوان بسیاری از تماس های اقدام به عنوان ممکن است حذف شود. آن را آسان برای مردم را به اقدام بدون تفکر بسیار. این که آیا آن دکمه ثبت نام یا انتخاب یک برنامه باشد، با لهجه های گرافیکی آشکار می شود که اقداماتی است که می خواهید آن ها را در طراحی سایت انجام دهید، در حالی که بقیه گزینه ها را سبک تر و جذاب تر می کنید.

 

 

هماهنگی و فاصله گذاری مشکلات در طراحی سایت

فاصله خیلی سخت است باقیمانده به اندازه کافی، اما فضای اطراف عناصر کمی بیش از حد زیاد است که احتمالا سخت ترین قسمت از طراحی سایت است. اما با چند قاعده می توان آن را ساده کرد. ابتدا اطمینان حاصل کنید که تمام عناصر به درستی با هم گروه بندی می شوند، دوم، فضای اطراف کافی را در اطراف این گروه ها در طراحی سایت قرار دهید. کپی برداری غیر حرفه ای در طراحی سایت  نوشتن خوب است سخت است، اما لازم است که نقطه خود را در سراسر اینترنت. به ویژه اگر می خواهید چیزی را به فروش برسانید، باید مطمئن شوید که کپی خود را آسان درک کرده، و توسط ویرایشگر آن را در طراحی سایت بررسی کنید تا هر گونه اشتباهات املایی را تصحیح کنید. من اغلب جملات بی دست و پا را در کپی طراحی سایت مشاهده می کنم که ظاهرا به عنوان یک متن نگهدارنده از مراحل اولیه طراحی شده است. ایده خوبی است که کسی قبل از این که طراحی سایت در حال پخش باشد، تمام متن را بخواند. بهترین زبان های برنامه نویسی طراحی سایت که از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

 مسائل قابل خواندن در طراحی سایت

مسائل قابل خواندن بدون کپی بزرگ، کسب و کار شما را ذخیره نخواهد کرد اگر بخواهید آن را بخوانید. بسیاری از جزئیات کوچک ممکن است به چگونگی خواندن متن شما آسیب برساند، و در نتیجه می تواند بر روی نحوه درک شرکت شما در طراحی سایت تأثیر بگذارد. مراقب باشید که مشکلات مانند ارتفاع خط کوچک، فونت کم خواندن و یا کنتراست بین پس زمینه و متن را رفع کنید. اگر چه این ممکن است مشکلات زیادی برای خواندن در اکثر افراد نداشته باشد، فقط این واقعیت که این مشکلات در طراحی سایت شما وجود دارد طراحی سایت را به نظر می رسد بسیار حرفه ای نیست. آیا می توانید فیس بوک را با مسائل قابل خواندن تصور کنید؟

تضاد و تناقض در طراحی سایت نام تجاری شما باید در ایده آل بسیار سازگار باشد. در هر کجا که هستید، رسانه های اجتماعی، تبلیغات فیس بوک یا آفلاین، مشتریان شما باید بتوانند بلافاصله برند شما را در طراحی سایت شناسایی کنند. اما اجازه دهید یک گام به عقب برداریم و ابتدا اطمینان حاصل کنیم که طراحی سایت شما با خود سازگار است. آیا شما هر سبک میراثی که فونت بدن شما را تغییر می دهد، دارید؟ آیا رنگ های لوگو دقیقا همان شبیه به آن چه که در طراحی سایت استفاده می شود، هستند؟ آیا شما از همان سایه در همه جا استفاده می کنید و یا فقط "چیزی شبیه به اندازه کافی" است؟ معمولا، فقط نگه داشتن فایل های خود را سازماندهی و حذف همه کد غیر ضروری این مشکلات ناسازگاری را حل خواهد کرد.

 

 

طراحی بی نظیر در طراحی سایت

طراحی سایت بی نظیر مثل آن یا نه، ما اکنون پیشنهاد اسکومورفیسم را پیشنهاد کرده ایم و هر طراحی سایت هنوز از شی گرادیان استفاده می کند و طراحی وب سایه سنگین ناگزیر به نظر می رسد. در حالی که می توانید از برخی ویژگی های 3D در اینجا و آن جا استفاده کنید، بهتر است گزینه های خلاقانه خود را در داخل دستورالعمل های طراحی مسطح بررسی کنید. بنابراین در این جا شما آن را داشته اید: 10 مسئله رایج که من در مورد تجزیه و تحلیل تعدادی از صفحات مختلف راه اندازی شروع شده است. در حال حاضر برو و طراحی سایت خود را در مقابل نکات بالا بررسی کنید! به هر حال، من یک کتاب در مورد چگونگی کمک به کارآفرینان برای ایجاد کسب و کار خود دارم. آیا می خواهید اطلاع دهید که آن را راه اندازی می کند؟ در اینجا لیست کنید.

 

 

 

روانشناسی رنگ ها در طراحی سایت و تاثیر آن

هیچ مخفی نیست که روانشناسی رنگی در تمام جنبه های طراحی سایت به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. از رنگ های مورد استفاده در اقلام روزمره مواد غذایی، آرم های برند و طراحی سایت، رنگ یک عنصر مهم است که می تواند یک پیام خاص را برای کاربران منتقل کند. درک روانشناسی رنگ با توجه به هنگامی که ما یک رنگ را مشاهده می کنیم، چشم ما یک پیام به یک منطقه از مغز به نام هیپوتالاموس می فرستد. به نوبه خود، این سیگنال های بیشتری را به غده هیپوفیز و سپس به غده تیروئید می فرستد. این پس از انتشار هورمون هایی است که موجب نوسانات خلق و خوی ما، احساسات و در نتیجه رفتار ما می شود. علم به ما می گوید که این رنگ احساساتی را در طراحی سایت ایجاد می کند که می تواند احساسات منفی، مثبت یا ناسازگاری ایجاد کند. می گوید که فقط ثانیه طول می کشد تا یک بازدید کننده طراحی سایت بتواند قضاوت یا نظر را شکل دهد. علاوه بر این درصد از این تعامل تنها با رنگ یک محصول تعیین می شود. همان طور که در طراحی سایت الکترونیکی رایگان برای چشم انسان توصیف شده است، رنگ نقشی غیرقابل انکار در ایجاد یک تصور قوی بر روی کاربران دارد.