بازار یابی ربایشی در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

بازار یابی ربایشی به نوعی از بازار یابی طراحی سایت گفته می شود که در آن مشترک به دبال شما می گردد با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیاز نیست شرکت های طراحی سایت به صورت سنتی و تبلیغات نوشته ای به دنبال مشتری بگردنند در این دوره دیگر شرکت ها با تبلیغات چاپی و کاتالوگی باعث بالا رفتن هزینه های خود نمی شوند  .بلکه با ایجاد یک سایت که در آن نمونه کار های طراحی سایت خود را قرار داده اند به بازاریابی ربایشی می پردازند. همه چیز درباره طراحی سایت که جدید ترین مقاله وب سایت می باشد را نیز مطالعه  نمایید.

 

 

عوامل موفقیت شرکت های طراحی سایت در بازار یابی ربایشی عبارتند از:

 

ایجاد محتوا در طراحی سایت

ایجاد محتوا ربایشی در طراحی سایت ،اطلاعات و ابزاری که مشتری بالقوه را جذب می کند .

 

بهینه سازی موتورهای جستجو در طراحی سایت 

مجموعه ای از عملیات که باعث می شود محتوا و لینک ، طراحی سایت شما رادر رتبه بالای گوگل قرار بدهد .به این عملیات سئو گفته می شود در حقیقت بهینه سازی سایت نوع دیگر از بازار یابی ربایشی برای شرکت طراحی سایت است که شانس شما را برای بیشتر دیده شدن بالا می برد.

 

استفاده از رسانه های اجتماعی در طراحی سایت که مشتری بالقوه شمارا جذب می کند

زمانی که شما محتواهای خود را در شبکه های اجتماعی  قرار می دهید افراد بیشتری محتواهای شمارا می بینند و این باعث بالا رفتن اعتبار شما و بازار یابی ربایشی در طراحی سایت خواهد شد.

 

مولفه های بازاریابی ربایشی در طراحی سایت 

بازار یابی ربایشی در زمان رکود اقتصادی بیشتر احساس می گردد چرا که این نوع بازاریابی هزینه کمتری نسبت به روشهای دیگر دارد ایجاد یک وبلاگ هیچ هزینه ای ندارد اما هر کدام از این وبلاگ ها می تواند افراد زیادی را به سمت طراحی سایت شما هدایت کند .

 

ایجاد هدف بالاتر در طراحی سایت 

در تبلیغات وبازار یابی سنتی ممکن است تبلیغات شمامستقیم به دست کسانی که مخاطب خاص شما محسوب می شوند نرسد ودر این بین هم زمان و هم هزینه را از دست داده اید بلکه با ایجاد بازاریابی ربایشی و طراحی سایت دقیقا کسانی که شما منتظرش هستید از سایت دیدن خواهند کرد و به سمت شما خواهند آمد .

 

بازاریابی ربایشی یک نوع  سرمایه گذاری است

در واقع بازار یابی ربایشی یک نوع سرمایه گذاری است به ازای تمام کلیک های خریداری شده و ایجاد وتولید محتوا باارزش و با کیفیت در نتایج موتورهای جستجو گر باعث بالا رفتن رتبه سایت خواهد شد

 

هزینه کمتر در بازاریابی ربایشی

با توجه به اینکه  بازار یابی سنتی با هزینه بیشتر و در مدت زمان کمتر صورت می گیرد این نوع بازار یابی در مدت زمان طولانی و هزینه کمتر صورت می گیرد .