انتخاب نام مناسب دامنه برای طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

انتخاب نام دامنه برای طراحی سایت بخش مهم و حائز اهمیت در طراحی سایت است. چرا که با انتخاب نام مناسب برای دامنه طراحی سایت کار شما برای عملیات سئو سایت نیز آسان تر می شود. هرچه از کلید واژه های بیشتری در نام دامنه طراحی سایت خود استفاده امکان بالا رفتن آمار بازدید کنندگان از سایت نیز بیشتر می شود. انتخاب نام مناسب برای دامنه طراحی سایت دارای اصول و قواعد کلی می باشد که در ادامه مقاله به آن می پردازیم. شش مرحله ی جذب مشتری به طراحی سایت که از جدید ترین مقاله های وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید و اطلاعات خود را در زمینه ی جذب مشتری افزایش دهید.

 

 

روش و نکات کلیدی در انتخاب نام دامنه طراحی سایت به شرح زیر می باشد:

 

  • پرهیز از استفاده نام های طولانی در نام دامنه طراحی سایت

مسلما به حافظه سپردن نام کوتاه از عناوین طولانی بسیار آسان تر است پس به یاد داشته باشید که هرچه نام انتخابی کوتاه تر باشد در ذهن مخاطب ماندنی تر خواهد بود.

 

  • استفاده از کلمات کلیدی در نام دامنه طراحی سایت

با توجه به موضوع طراحی سایت خود به جمع آوری کلمات کلیدی مرتبط بپردازید و با اضافه کردن پسوند یا پیشوند مرتبط با موضوع طراحی سایت یک دامین مناسب برای طراحی سایت خود برگزینید.

 

  • پرهیز از کپی در نام دامنه طراحی سایت

نام دامنه طراحی سایت شما باید انحصاری و یونیک باشد. بهتر از با صرف زمان بیشتر و مشورت با افراد آگاه به انتخاب نام منحصر به فرد بپردازید تا بخواهید با سرعت یک نام کپی انتخاب کنید. پس عجله نکنید تا در آینده از انتخاب خود پشیمان نشوید.

 

  • پرهیز از استفاده اعداد و کارکتر های اضافه در نام دامنه طراحی سایت

برای زیبا بودن و به یاد ماندنی تر شدن و همچنین سهولت دسترسی کاربران به طراحی سایت شما از استفاده اعداد و کارکترهای متفرقه در نام دامنه طراحی سایت دوری کنید.

 

  • توجه به درست و روان بودن نگارش نام دامنه طراحی سایت

برای اینکه مخاطبان شما به طراحی سایت های دیگری هدایت نشوند بهتر است در نگارش نام دامنه خود دقت کنید که از املای درستی برخوردار باشد.