عدم کپی برداری در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

من فکر می کنم همیشه بهتر است با طرح های کاغذی برای ارائه ایده ها شروع شود. این طرح ها را می توان در یک برنامه گرافیکی در طراحی سایت انجام داد، اما در هنگام کار بر روی کاغذ، معمولا آزادی بیشتری دارید. به سرعت ایده های جدید تکرار کنید و فقط احساس خشن برای طراحی کنید. شما ممکن است ستون ها، نهرها را مشخص کنید و ملاحظات کتبی را برای توصیف خواص کانتینرعرض، پد و غیره توصیف کنید. هنگامی که طرح ها به خوبی ظاهر می شوند، می توانید به مرورگر حرکت کنید. هدف اول طراحی یک طرح اولیه خاکستری است. این را می توان با بسیاری از منابع مختلف مانند.it انجام داد که تصاویر خاکستری خام از هر اندازه در طراحی سایت تولید می کند. با طرح بندی خاکستری ساده شما می توانید بیشتر در شبکه، تایپوگرافی، فضای سفید و عناصر پویا مانند نمایش اسلاید یا منوهای کشویی تمرکز کنید. هدف از این مرحله این است که طراحی چگونگی رفتار را بدون ایجاد زیبایی شناسی در طراحی سایت نادیده بگیرد.

 

 

اشکالات مربوط به موتورهای جستجو در طراحی سایت

شما می خواهید تمام کینک های بالقوه را با اشکالات مرورگر و نقاط بازپس گیری در طراحی سایت پاسخ دهید. کل طرح را در تمام مرورگرها کار کرده و عملکردی داشته باشد. از آن جا شما می توانید به سرعت، محتوای، تصاویر و سایر سبک های مرتبط بدون اضطراب در مورد تصویر بزرگ تر در طراحی سایت اضافه کنید. این مطلقا بهترین استراتژی برای نمونه سازی در مرورگر است، زیرا اول به اولویت های بزرگ توجه می کنید. اگر طرح در فایرفاکس شکسته شود، به نظر شما همان رنگی است که دارید یا نه. اما این مسئله بسیار ساده تر است که مشکلات طرح را در طراحی سایت حل می کند زمانی که تنها با طرح مرتبط هستید.

هنگامی که یک نمونه اولیه کاملا کاربردی دارید، ویژگی های جانبی فراوانی مثل الگوهای پس زمینه، کاشی ها، آیکون ها و سایر ویژگی های مشابه را در اختیار دارید. در این مرحله نمونه برداری بسیار مورد توجه در طراحی سایت قرار گرفته است. هر پروژه اهداف خود را دارد، اما در اینجا یک لیست سریع از اهداف در نظر گرفتن در حالی که نمونه سازی. آیا طرح در همه مرورگرهای اصلی کار می کند؟ آیا فاصله بین عناصر در طراحی سایت وجود دارد؟ آیا تمام عناصر صفحه پویا به درستی کار می کنند؟ آیا شما تمام نقاط ضعف پاسخگو را تنظیم کرده اید؟

 

 

ابزارهای کاربردی در نمونه سازی مرورگر جهت طراحی سایت

لازم به یادآوری است که شما برای ساخت نمونه های مرورگر به هیچ ابزار و کتابخانه ای در طراحی سایت نیاز ندارید. شما می توانید کد کلی HTML / CSS / JS را بنویسید و یک نمونه اولیه کار را به سرعت آماده کنید. اما کتابخانه های زیادی وجود دارند که می توانند زمان زیادی را صرفه جویی کنند. مثال خوبی است که می تواند هنگام نوشتن جاوا اسکریپت در طراحی سایت کمک کند. شما باید به راحتی با استفاده از منابع مورد نظر خود، احساس راحتی کنید. اما اگر به دنبال ابزار جدیدی هستید، می خواهم گزینه های زیر را به شدت توصیه کنم. همه آنها کاملا رایگان و فوق العاده آسان برای اضافه شدن به مرحله اولیه در طراحی سایت.

 

 

فضای لازم جهت طراحی سایت

یک ویژگی بسیار کمی در گوگل کروم به نام وجود دارد. این دایرکتوری های محلی بر روی دیسک شما در طراحی سایت است که می توانید در هنگام ویرایش آن به مرورگر گره خورده باشید. اگر یک نمونه اولیه/ ساده در طراحی سایت ایجاد کنید و آن را در کروم باز کنید، می توانید در پنل ویرایش کنید. با ایجاد یک فضای کاری می توانید آن تغییرات در مرورگر را به صورت محلی به فایل در رایانه خود در طراحی سایت ذخیره کنید. همچنین می توانید فایل های جدید و کدهای تکراری را به صورت محلی در ایجاد کنید. اکثر توسعه دهندگان در حال حاضر از در طراحی سایت استفاده می کنند، بنابراین این یک راه عالی برای به طور پیش فرض در مرورگر است. این آموزش مختصر را برای راه اندازی یک فضای کاری در بررسی کنید. راه های درآمدزایی از طریق طراحی سایت جدید ترین مقاله ی وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

 

منظور از بوت استرپ در طراحی سایت چیست؟

هر توسعه دهنده پس زمینه باید در مورد کتابخانه بوت استرپ بداند. همراه با اجزای ساخته شده از پیش ساخته و کلاس CSS برای هر عنصر صفحه ای که می توانید در طراحی سایت تصور کنید. شما دکمه ها، ستون ها، ویدجت های تب، منوهای کشویی و تعدادی از ویژگی های دیگر طراحی سایت را دریافت می کنید. هیچ نیازی به نوشتن هیچ چیز از ابتدا وجود ندارد زیرا آن را تمام می کند. تنها نکته این است که بسیاری از طراحی سایت ها این ظاهر بوت استرپ عمومی هستند که تا حدودی خسته کننده هستند. اگر بخواهید بوت استرپ را با سبک های سفارشی خود بازنویسی کنید، این یک کتابخانه نمونه سازی عالی است. پایه یکی دیگر از گزینه های بسیار محبوب بنیاد است.

من فکر می کنم بنیاد بسیار تمیز و ساده تر از بوت استرپ در طراحی سایت است، زیرا تنها سبک های پیش فرض را ندارد. بنیاد بسیار آسان است با سبک های خود را برای دکمه ها، متن ها، لینک ها و ویدجت ها بازنویسی کنید. بوت استرپ اغلب در پروژه هایی با سبک بوت استرپ عمومی استفاده می شود. اما بنیاد خیلی پایه است که تقریبا نیاز به اضافه کردن سبک های سفارشی در طراحی سایت دارد و تا آن جا که به عملکرد من نمی توانم فکر کنم چیزی بهتر از بنیاد است. این یک چارچوب قدرتمند در طراحی سایت است که همراه با تمام اجزای اصلی بوت استرپ است، اما بدون سبک منحصر به فرد است.

 

 

دیگر چارچوب های مهم در طراحی سایت

یکی دیگر از چارچوب CSS / JS که می خواهم توصیه کنم، CSS Pure است. این منبع باز مانند بنیاد و بوت استرپ است. با شبکه ها، تایپوگرافی، دکمه ها و اجزای پویا در طراحی سایت همراه است. من فکر می کنم خالص یک ترکیب خوب از قابلیت و زیبایی شناسی است. قطعا در سمت ساده تر است، اما برای هر نمونه ی اولیه مناسب است و تنها در چند کتابخانه ی فشرده در طراحی سایت ارائه می دهد. کارهای دستی در اینجا اضافه کردن افزوده شده به گوگل کروم است که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای ذخیره و به اشتراک گذاری نمونه های اولیه آنلاین. نامیده می شود و می توان آن را به صورت رایگان در فروشگاه وب دانلود کرد. هر زمان که شما نمونه اولیه را در طراحی سایت ایجاد می کنید، مشترکا همه کدهای محلی را بنویسید. با شما می توانید این نمونه اولیه را آنلاین با URL های منحصر به فرد برای به اشتراک گذاشتن سریع با دیگران ذخیره کنید.

در هنگام همکاری با مشتریان یا اعضای تیم خلاقیت، کار شما بسیار در طراحی سایت ساده تر می شود. بهترین راه برای شروع کار با نمونه اولیه مرورگر در طراحی سایت، فقط تمرین است. این که آیا شما یک پروژه آینده دارید و یا اگر شما نیاز به اختراع آن، فقط در مورد چیزی آغاز شده و به سختی تمرین نمونه سازی مرورگر. در ابتدا احساس عجیب و غریب می کند، اما در عین حال می تواند روند توسعه را ساده تر کند. و اگر با هر یک از منابع فوق کار کنید، تضمین می کنم که شما چگونه می توانید طرح را از ابتدا در طراحی سایت ایجاد کنید.

 

 

پیاده سازی روش هاس جدید در طراحی سایت

به عنوان ، یک یک تصویر نیمه نهایی از یک تصویر است که میان وعده های آن را برجسته می کند. آبی، قهوه ای، قرمز و زرد، انتخاب های روزمره می باشد. با این حال، هنگامی که به طراحان وب مشتاق می آید، چنین چیزی به عنوان رایج یا غالب در طراحی سایت وجود ندارد. همان طور که در چند ماه گذشته نشان داده شده است، سایه های پر جنب و جوش متعدد از بنفش به سبز برای رسیدن به این اثر باور نکردنی اجرا می شود. خلاقیت ها ترکیب و تنه های مختلف را با هم در طراحی سایت ترکیب می کنند. اگر شما نیاز به یک اثر فوری دارید، می توانید از ابزارهای مفید دیگری نیز استفاده کنید. در حال حاضر، ما در حال رفتن به فهرست طراحی سایت های عالی با تصاویر و تصاویر برای دریافت برخی از اسپر از نمونه زندگی واقعی است. آدیداس فوتبال صفحه اصلی این کمپین با مجموعه ای از پیش زمینه های عکس باور نکردنی است که به لطف اثر دوتونی شیک و مدرن است. آن ها یک فضای شگفت انگیز را در طراحی سایت ایجاد می کنند که مطابقت با برند را تقویت می کنند و موجب تقویت ورزش می شوند.

 

 

زیبا شناسی در طراحی سایت حرفه ای

جشنواره میراژ یک ظاهر کمی عجیب و غریب دارد، اما مطمئنا از جمعیت به نظر می رسد. زیبایی شناسی طراحی سایت تقلید منحصر به فرد خود را برای ترکیب ترکیبی قرمز و آبی که تصاویر را به دوونت تبدیل می کند، متضرر می کند. محتوای اصلی که در متن معمول و تن سفید تنظیم می شود، به آسانی توجه شما را در طراحی سایت جلب می کند. مخاطبان خود را با طراحی سایت های متحرک و ارائه های وب تحت تاثیر قرار دهید. با اسلایدها، شما را از یک صفحه خالی شروع نمی کنیم. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که عناصری را که دوست دارید بهتر در طراحی سایت انتخاب کنید و آن ها را ترکیب کنید. هر اسلاید با دقت ساخته شده برای برآورده شدن سه معیار اصلی: زیبایی شناسی، عملکرد و قابلیت استفاده. به این ترتیب شما می دانید که هر عنصر با هم یکپارچه با افزایش تاثیر محتوای شما در طراحی سایت کار می کند. صفحه اصلی دارای چند تصویر زمینه است که توسط روش افزایش یافته است. ترکیبی از رنگ ها بسیار کم و نرم است. همه چیز به نظر می رسد آرام، آرام و کارآمد است. این راه حل به فلسفه طراحی سایت بستگی دارد و متناسب با جزئیات حیاتی است.