جذب کاربران طراحی سایت از طریق گوگل پلاس

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

در طراحی سایت با توجه به جایگاه قدرتمند گوگل پلاس و داشتن بیش از  359میلیون کاربرفعال و اضافه شدن روز افزون کاربران گوگل پلاس بعد از تویتر در بین شبکه های اجتماعی جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است. قدرت گوگل در وسعت آن نیست بلکه در استفاده از ابزارهای قدرتمند گوگل نظیر گوگل داکس وگوگل هنگ اوت است که وجه تمایز گوگل پلاس از سایر رقبا شده است. صفحه بندی طراحی سایت که از پربازدید ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشذ را نیز مطالعه نمایید.

 

 

شیوه های استفاده از گوگل پلاس در جذب مشتری در طراحی سایت

 

جذب کاربران با گذاشتن پست های جذاب
اگر هدف شما از طراحی سایت این است که کاربران به طور مدام از صفحه اینترنتی طراحی سایت شما بازدید داشته باشند باید دلیل خوبی برای این کار در اختیارشان قرار بدهید. سعی کنید از مطالب و مقاله ها مرتبط با فعالیت خود در سایت استفاده کنید و از گذاشتن پست های تبلیغاتی و بدون هدف دوری کنید.

 

کاربران و مخاطبین طراحی سایت خود را انتخاب کنید
شما به راحتی می توانید با استفاده از ابزار گوگل پلاس کاربران و مخاطبین مطالب طراحی سایت خود را پیدا کنید. برای این کار کافی است کلید واژه مربوطه را جستجو کنید حتی می توانید با استفاده از کلید واژه های جزئی تر مخاطبان بهتری رادر طراحی سایت جذب کنید.انتشار مطالب طراحی سایت به صورت خلاقانه
شاید شمابه عنوان صاحب یک فروشگاه دوست داشته باشید به طور مدام به تبلیغ محصول خود در صفحه گوگل پلاس بپردازید اما متوجه باشید که این گونه پست های تبلیغاتی 20 درصد از حجم پست شما را تشکیل می دهد و 80 درصد مطالب شما باید مطالب خلاقانه شما باشد که می تواند شامل محصولات شما و نقدها و مقالات فنی و تصاویر در طراحی سایت باشد. استفاده از فرمت های متفاوت ایجاد تنوع در مطالب گوگل پلاس باعث جذب بینندگان طراحی سایت از فروشگاه و پستتان می شود پست ها وبلاگ واینفو گراف و ویدئو و عکس باعث ایجاد این تنوع در طراحی سایت می شود.

 

به اشتراک گذاری مطالب طراحی سایت از طریق گوگل پلاس
 شما می توانید با اشتراک گذاری طراحی سایت مشخص کنید که می خواهید مطالب شما برای چه قشر از بینندگان قابل مشاهده باشد و حتی می توانید با استفاده از گوگل پلاس مطالب خود را برای مخاطب های ایمیل کنید. با این کار مطمئن خواهید شد که مطالب طراحی سایت توسط مخاطبین خوانده می شود.

 

حلقه های طراحی سایت 

یک گام اساسی برای ایجاد و انتشار مطالب دسته بندی مطالب توسط حلقه ها است این راه فوق العاده برای ارتبا ط بهتر  با مشتریان است منظور از ایجاد حلقه چیست ؟ شما می توانید مشتریان دائمی طراحی سایت خود را در یک حلقه و شرکای تجاری خود را نیز در یک حلقه دیگردسته بندی کنید و از این طریق مطالب مربوط به هر گروه را باخیال راحت ارسال کنید.
 

انجمن های طراحی سایت

شما با ایاد یک انجمن می توانید مشتریان زیادی را برای فروشگاه اینترنتی خود جذب کنید. همانند گروه لینکدین، این کار باعث بهبود رتبه طراحی سایت شما در موتورهای جستجو می شود. شما با ایجاد انجمن می توانید مهارت و تخصص خود را در یک محیط کاملا تخصص به اشتراک بگذارید. البته می توانید مشخص کنید که انجمن طراحی سایت شما باید عمومی باشد یا خصوصی ،در انجمن های شخصی مانع از ورود اطلاعات و ارسال پست های اسپم می شود اما انجمن عمومی این امکان را می دهد که به راحتی در آن عضو بشوید.