صفحه landing page در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

صفحه ای در طراحی سایت که با هدف بالا بردن تعداد بازدیدکنندگان وهدف جذب کاربر ساخته می شود که اولین شاخصه ان ،باید نمادی از برند شما باشد. برای طراحی landing page وآشنایی با نحوه طراحی سایت آن و محتوای کاربردی که کاربران به آن توجه می کنند نکاتی را باید در نظر گرفت که ما در این مقاله  به مواردی اشاره می کنیم. تمرکز خود را بروی یک هدف خاص بگذارید قبل از طراحی سایت و صفحه landing pageخود به این موضوع توجه کنید که مخاطب شما با بازدید از صفحه چه کاری باید انجام دهد و کارهایی که تمایل دارید بازدید کننده از سایت انجام دهد ،در صفحه یک فرم نظر خواهی قرار دهید.

 

 

ذکر کردن پیام های طراحی سایت با اولویت بندی

همیشه به این موضوع توجه کنید که پیام های مهم خود را در بالا صفحه ذکر کنید تا کاربران که به صورت اتفاقی وارد طراحی سایت می شوند متوجه آن گردند. برای فهمیدن موضوعی که خود شما به آن اهمیت می دهید کاربر را مجبور به اسکرول کردن صفحه نکنید و بقیه اطلاعات مفید و مورد استفاده خود را در landing page قرار دهید. مطمئن شوید که پیام های شما بازدیدکنندگان را به خواندن آنها ترغیب می کند. در نوشتن عنوان سعی کنید عنوان طراحی سایت غیر قابل مقاومت باشد برای پاسخ دادن به سوالات کاربران استفاده کنید و به سوال کاربران در اینجا برای من چه موردی وجود دارد ؟ به طور اختصار پاسخ دهید که با دنبال کردن طراحی سایت شما به راه حل مد نظر خود دست پیدا کنند.

 

 

مزایای ویژه ای را برای مخاطبان طراحی سایت هدف قرار بدهید

کار بران و بازدید کنندگان از سایت شما به برند شرکت شما اهمیتی نمی دهند بلکه آنها به این موضوع اهمیت می دهند که برند شرکت شما چه نقشی در بهتر کردن زندگی آنها خواهد داشت پس بنابراین صفحه  شما باید مزایای شرکت شما را برجسته ترنشان دهد .که  باعث بهبود در کیفیت زندگی  آنها و آرامش ذهنی آنها شود .و باعث کاهش هزینه و صرفه جوی در وقت آنها باشد. ویژگی های مناسب و مفید طراحی سایت را توضیح دهید بارزترین شاخصه جذب مشتری در طراحی سایت شما چیست؟ لیستی از این شاخصه هارا ارائه دهید این کار باعث می شود شما به ویژگی هایی که باعث فروش کالا و خدمات شما شده است دسترسی پیدا کنید .

 

 

راه ارتباطی مناسب برای کاربران طراحی سایت مشخص کنید

هنگام مشاهده landig page  می خواهید کاربران از خود آدرس ایمیل و فرم ثبت نام در آن قرار دهند وباید راه ارتباطی شما کاملا واضح باشد . پس بنابراین در بالا و پایین صفحه خود CTAمناسب قرار دهید ماژول مناسب قرار دهید تصاویر وویدئو مناسب در landing page باعث جذابیت و جذب بیشتر کاربران خواهد شد استفاده از آیکون ،اسلایدها در افزایش میزان اعتماد کاربران از سایت تاثیر گزار خواهد بود برای تمرکز بیشتر کاربر از فرمت مناسب استفاده کنید سعی کنید هیچ عاملی باعث حواس پرتی کاربر شما نشود و نوار ومنوهای غیر مرتبت از بالای صفحه را حذف کنید صفحه landing page  باید تک ستونه باشد وصفحه سفیدی داشته باشد.که این اطمینان را ازدیده شدن پیام اصلی شما حاصل شود. نکات مهم در بازاریابی محتوای موفق طراحی سایت را مطالعه نمایید تا قادر به کسب اطلاعات بیشتری در زمینه ی بازاریابی موفق باشید.

 

 

 ارائه دلایل اجتماعی برای طراحی سایت

یکی از دلایل که باعث می شود که کاربران به محض وارد شدن به landing page آدرس ایمیل خود را در اختیار شما قرار دهند بیان توصیفات شما با دیگر کاربران در این صفحه است. کاربران با مشاهده ارتباط دیگران با شما بیشتر ترغیب خواهند شد که با شما ارتباط برقرار کنند. تکمیل کردن فرم طراحی سایت را آسان کنید شما می توانید برای افرادی که تمایل به ارتباط برقرار کردن با شما دارند این کار را راحت وآسان کنید و به سادگی با در خواست موبایل وآدرس ایمیل راه ارتباطی را برقرار کنید و فیلدهای اضافی را حذف کنید.