نکات مهم جهت اجرای بهتر پروسه ی طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

هر طراحی سایت مدرن باید از طرح پاسخ گو استفاده کند. این باعث می شود که هر دستگاه به مرور برسد اما باعث می شود که صفحه طراحی شود. فیلد جستجوی معروف یک نمونه از یک عنصر صفحه پیچیده است. با طرح بندی پاسخ گو در حال رشد وب طراحان، روند جدیدی برای فرم های جستجو ایجاد کرده اند که هر دو قابل دسترسی و شیک هستند. بیایید نگاهی به برخی از نمونه های روند جستجو در طراحی سایت داشته باشیم. این ها باید به شما در برنامه ریزی UI های جستجوی خود کمک کنند و به شما ایده هایی برای راه اندازی پروژه طراحی سایت بعدی بدهید. جستجوی ناوگان کشویی از مهم ترین ویژگی های جستجو، شکل کشویی است.

این را می توان با یک لینک در داخل یک نوار نوبت ثابت که جستجو را فعال و خاموش را فعال کنید. از آن جایی که بسیاری از طراحی سایت ها از ناوبری ثابت استفاده می کنند، زمینه جستجو را در همه جا آسان تر می شود. اما حتی با یک نوار ناوبری استاتیک شما این ویژگی جستجوی کشویی را به طور باور نکردنی عملی خواهید یافت. فقط در جای دیگری در یک صفحه پاسخی، مکان بسیار زیادی وجود ندارد که بتواند یک فرم جستجو را بدون آسیب رساندن به محتوای اصلی در طراحی سایت فشار دهد.

 

 

تاثیر طراحی سایت بر روی کاربران اینترنتی

جستجوی ناوگان کشویی مجله موتور جستجو این کار را با یک فیلد جستجوی سریع و آسان در گوشه سمت راست بالا انجام می دهد. این یک آیکون ذره بین کوچکی است که باید برای همه در طراحی سایت جهانی باشد. مخاطبان خود را با طراحی سایت های متحرک و ارائه های وب تحت تاثیر قرار دهید. با اسلایدها، شما را از یک صفحه خالی شروع نمی کنیم. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که عناصری را که دوست دارید در طراحی سایت بهتر انتخاب کنید و آن ها را ترکیب کنید. هر اسلاید با دقت ساخته شده برای برآورده شدن سه معیار اصلی زیبایی شناسی، عملکرد و قابلیت استفاده. به این ترتیب شما می دانید که هر عنصر با هم یکپارچه با افزایش تاثیر محتوای شما در طراحی سایت کار می کند.

هنگامی که فیلد نمایش داده می شود به طور خودکار شیشه ذره را به  تغییر می دهد. این یک راه خوب برای روشن کردن تجربه کاربر است تا مردم می دانند که می توانند در هر زمان بسته شوند. به ذکر است طراحی فوق العاده است و کاملا با طرح در تمام دستگاه ها ترکیب می شود. یکی دیگر از مثال های خوب در طراحی سایت است که چیزها کمی متفاوت است بین دسکتاپ و موبایل. جستجوی کشویی هنگامی که شما در حال مشاهده در یک صفحه کوچک تر می باشید، ذره بین معمولی را با کادر کشویی می گیرید. اما کاربران دسکتاپ فضای بیشتری را در نوار هدایت می کنند که باعث می شود فیلد جستجوی کار کاملا کاربردی در طراحی سایت باشد.

 

 

استفاده از تکنیک های مناسب در طراحی سایت

شما می توانید این را امتحان کنید اگر فضای کافی برای نوک کامل برای فرم کامل داشته باشید. یکی دیگر از طراحی سایت های زیر این تکنیک همان است. توجه کنید که چطور زمینه جستجوی پیش فرض آن ها بسیار کوچک تر از سایر پیوندهای موجود است. به این ترتیب، فضای زیادی را نمی گیرد و می تواند حتی در دستگاه های کوچک نیز قابل مشاهده باشد. مودال کامل اگر اثر انفجاری را دوست ندارید، می توانید از آن در طراحی سایت استفاده کنید. بر روی سطح این ممکن است مشابه با آن به یک آیکون جستجو متصل شود. اما در عوض فرم از نوار ناوبری پایین می آید و در صفحه مدال در صفحه ظاهر می شود. شما می توانید نمونه ای منحصر به فرد از این را در خانه کامل زندگی ببینید که در آن مودل جستجو تمام صفحه را در طراحی سایت غلبه می دهد.

مودال کامل این توجه را جلب می کند و تمرکز کاربر را نسبت به شکل ترسیم می کند. این طراحی شده است که به طور کامل پاسخگو و آسان برای استفاده از مدال را می توان با یک شیر بسته شده است. فقط نزولی این می تواند کمی "بیش از حد" را در طراحی سایت احساس کنید اگر شما نمی خواهید یک پوشش صفحه نمایش ساده فقط با یک فیلد جستجو. اگر شما به اندازه کافی جسورانه برای اضافه کردن مطالب بیشتر می توانید سعی کنید یک مودال جستجو مانند را در طراحی سایت خود ایجاد کنید.

 

 

نقش فرم های درونی در طراحی سایت

کمدی مرکزی این نیز کل صفحه را در بر می گیرد اما شامل پیوندهای اضافی به جدیدترین نمایش ها و نخستین های آن ها می شود. اگر پست های جدیدی دارید، دسته های داغ، و یا اخبار جدید، این یک راه عالی برای نمایش لینک های اضافی در صفحه طراحی سایت خواهید بود. تمام صفحه کار خوبی است، اما شما باید به تجربه کاربر توجه کنید. اطمینان حاصل کنید که مودال در همه دستگاه ها کار می کند و کاربران به راحتی می توانند بدون هیچ مشکلی مدال را در طراحی سایت ببندند. ورودی پاسخگو درونی اشکال درون خطی پویا ترکیبی از فیلدهای جستجو پنهان و منوهای کشویی را ارائه می دهد. با فرم جستجو درون خطی می توانید جستجو را به ناوبری خود در طراحی سایت منتقل کنید.

اما آن را به صورت درون خطی قرار دهید و نه در زیر ناوبری ما این اثر را در در اینجا داریم و این انتخاب محبوب برای بسیاری از وبلاگ هاست. برای مثال، طراحی طرح کارتونی را با فیلد جستجو درونی خود در طراحی سایت بررسی کنید. ناوبری آن ها دارای ذره بین در نمای روشن است، اما شکل آن تا زمانی که تغییر نکند، ظاهر نمی شود. ورودی پاسخگو درون خطی به نظر می رسد در ارتباط با پیوندهای پیوسته به طوری که این فضای زیادی را ندارد. دستگاه های پاسخگو در طراحی سایت باید به طور متفاوتی به جستجو انجام دهند تا در مرورگرهای کوچکتر که فقط در کشویی ظاهر می شود.

 

 

نقش منوها در ایجاد دسترسی آسان به امکانات موجود در طراحی سایت

اما شما می توانید زمینه های جستجوی درون خطی را با پنهان کردن آن ها در داخل ناوبری خود نیز مقابله کنید. دارای یک منو کشویی فوق العاده در طراحی سایت است که بر روی تمام اندازه صفحه نمایش اجرا می شود. این نگ تمام پیوندهای منو را همراه با یک فرم جستجو در بالای صفحه طراحی سایت قرار می دهد. آسان برای دسترسی و ساخته شده به سمت راست به ناوبری، UI همان برای همه دستگاه ها. اگر منوی کشویی همبرگر را دوست دارید، این کار می تواند به خوبی انجام شود. اما برای پیروی از این تکنیک به درستی شما باید منو همبرگر را به عنوان پیش فرض خود برای تمام صفحات در طراحی سایت نگه دارید. مطمئنا یک ایده بد نیست، اما ممکن است آن چیزی نیست که شما دنبال آن هستید. راه بهتر برای طراحی فرم های درونی، زیر سبک کارتونی و یا سبک ما در این جا در استفاده می شود.

فرم های کشش کامل کامل من اغلب این طراحی جستجو را نمی بینم، اما اگر طرح شما بتواند سازگار باشد، قطعا به خوبی در طراحی سایت کار خواهد کرد. با فرم های جستجو قابل ارتقا، شما می توانید کل فرم را به صورت طرح متناسب با عرض 100٪ طراحی کنید. از آن جا می توانید فیلد را برای فشرده سازی به فضاهای کوچک تر، حتی کوچک به اندازه کافی کوچک برای کار بر روی گوشی های هوشمند، در طراحی سایت تنظیم کنید. با استفاده از این تکنیک، میدان جستجو همیشه قابل مشاهده است و فقط در صورت نیاز کاهش می یابد. شغل معتبر یک نمونه عالی از این روند در عمل است. راه اندازی و اجرا اصولی طراحی سایت که از جدیدترین مقالات وب سایت نونگار پردازش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

منظور از طرح بندی در طراحی سایت

فرم های کشش کامل کامل اگر از طراحی سایت بازدید کرده و مرورگر خود را تغییر دهید، خواهید دید که عناصر صفحه دیگر نیز خود را تغییر می دهند. طرح بندی به معنای انعطاف پذیری است تا همه چیز هنوز قابل مشاهده باشد، فقط به طراحی فشرده شده است. فرم های جستجو یک عنصر برای بسیاری از طراحی سایت ها هستند و اگر شما به دنبال این روش ترسناک هستید، سعی کنید از آن استفاده کنید یا می توانید سعی کنید ترکیب روند کشویی همراه با این UI شکل کششی را در طراحی سایت ایجاد کنید تا فیلد پنهانی را که صفحه را می گیرد، ایجاد کنید. مربع فشار با استفاده از این اثر با فرم جستجوی خود را به سمت راست بالای صفحه پین ​​شده است. با کلیک بر روی شیشه ذره ای فرم جستجو را در طراحی سایت تغییر می دهد و به طور پیش فرض 100٪ عرض صفحه را در بر می گیرد. مهم نیست که آیا شما بر روی دسکتاپ یا یک اسمارتفون پیکسل هستید، این فیلد جستجو به درستی روی صفحه نمایش شما در طراحی سایت تنظیم می شود.

طراحی فرم های جستجوی شما بهترین راه حل برای جستجوی پاسخ گو اغلب بر اساس پروژه است. برخی از منوهای ناوبری فقط برای زمینه های جستجوی درون فضایی ندارند و باید خارج از صفحه نمایش در طراحی سایت پنهان شوند. اگر مطمئن نیستید که چگونه برای حرکت به جلو، سعی کنید طراحی سایت های دیگر را برای الهام طراحی و مطالعه فرم های جستجو خود ببینید. یادداشت برداری کنید که ویژگی های جستجو را دوست دارید و بهترین ها را می توانید در پروژه خود قرار دهید. چند مورد از موارد مورد علاقه خود را از طریق آزمایش و خطا آزمایش کنید تا ببینید که کدام پاسخگویان UI ها بهترین تجربه را در طراحی سایت ارائه می دهند.