جذب کاربران به طراحی سایت از طریق اینستاگرام

 

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

در طراحی سایت باید به این موضوع توجه کرد که با پیشرفت علم و تکنولوژی و استفاده اکثر افراد از دستگاهای ارتباط جمعی وبا گسترش روز افزون شبکه های اجتماعی و علم به این موضوع که اینستاگرام توانسته جایگاه مناسبی را در بین شبکه های اجتماعی کسب کند و بیش از 150میلیون کاربردارد نمی توان قدرت اینستاگرام را نادیده گرفت حتی باعث رشد 25 درصدی کاربران در اینترنت شده و طی تحقیقات اخیر مشخص شده است که یکی از عوامل رشد کاربران در دیدن طراحی سایت است حتی به جرات می توان گفت که قدرت جذب در اینستا گرام خیلی بالاتر از فیسبوک و تویتر و پینتر است. از جدید ترین مقالات وب سایت ایده سافت می توان به صفحات فرود در طراحی سایت اشاره کرد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

 

جذب کاربر به طراحی سایت

در اینستاگرام مسابقه و رقابت ایجاد کنید زمانی که صحبت از جذب کاربران برای  دیدن  طراحی سایت از طریق اینستاگرام می شود یکی از راهکارهای اساسی برای جذب بینندگان ایجاد و طرح مسابقه هیجان انگیز برای کاربران و اعلام نتایج مسابقه در طراحی سایت است که در این هنگام به معرفی آدرس  وب سایت خود بپردازید .طی تحقیقات به عمل آمده 70درصد از مخاطبان اینستاگرام خانم ها، 30درصد از مخاطبان آن آقایون هستند. پس به این نتیجه می رسیم که قدرت شبکه های اجتماعی بر پایه جلوه های بصری رو به افزایش است .با این توضیحات که ارائه کردیم محبوبیت اینستاگرام برکسی پوشیده نیست اما مسئله این است که اینستاگرام چه گونه می تواند به رشد کسب وکار شما از طریق طراحی سایت کمک کند .با چه شیوه صحیح می توان فروش اینترنتی را از طریق اینستاگرام بالا برد.

 

 

تبلیغات در اینستاگرام برای جذب کاربر به طراحی سایت

زمانی که شما محصولات و کالای خود را از طریق شبکه پر بیننده اجتماعی به نمایش می گذارید و نحوه استفاده آن را بیان می کنید برای تهیه این کالا به مشتریان خود آدرس وب سایت و فروشگاه خود را اعلام کنید. برای جذب کاربران ،ببیندگان را از وقایع سایت خود مطلع کنید با توجه به توضیحاتی که در رابطه با محبوبیت اینستاگرام بیان کردیم قطعا به این نتیجه خواهید رسید که به راحتی می توانید از این شبکه اجتماعی برای معرفی سایت و طراحی سایت خود استفاده کنید یکی از راه کارهای اساسی در این زمینه بیان اطلاعات ، اتفاقات و خریدها و اخبار مربوط به سایت در شبکه اینستاگرام است .این حس خوب رابه کاربران انتقال بدهید که نا خود آگاه ترقیب به دیدن وب سایت شما بشوند به عنوان مثال اگر شما تولیدی پوشاک دارید حتی می توانید کاربران را از نحوه تولید و دوخت لباس ها مطلع کنید. استفاده از تصاویر جذاب سایت برای نمایش در اینستاگرام شما می توانید در اینستاگرام به صورت واقعی محصولات سایتتان را به نمایش در بیاورید به عنوان مثال نایک در اینستا گرام فعالیت قدرتمندی دارد و برای معرفی محصولات سایت خود ابتدا آنها را در اینستاگرام به نمایش می گذارد.