چگونه تیتر طراحی سایت بنویسیم

 

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

تیتر طراحی سایت قله متن است در طراحی سایت این به دان معنی نیست که تیتر طراحی سایت بالاتر از بقیه نوشته می شود بلکه به این معنی است که زودتر از بقیه دیده می شود و مهمترین موضوع که در طراحی سایت باید به ان پرداخته شود این است که فرق بیت متن و عنوان چیست؟ در بیان فرق این دو می توان گفت عنوان  متنی است که دیده می شود ،خوانده می شود و فهمیده می شود ولی تیتر طراحی سایت فقط دیده و خوانده نمی شود فقط فهمیده می شود.

 

 

اهمیت نوشتن تیتر در طراحی سایت

نقطه اتصال بین خرد و احساس که همان تکس است و تئوری تکس ،پل نقطه اتصال متن و عنوان به ما می گویید که ما ومخاطب مان چگونه با هم ارتباط برقرار کنیم .در طراحی سایت با توجه به اینکه که موتورهای جستجو گر هر سایت را با نام خودش صدا می زنند پس می توانید با رعایت اصول سئو به بهتر شدن این امر کمک کنید. تفاوت بین طراحی سایت و برنامه نویسی سایت که یکی از جذاب ترین مقالات وب سایت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

نکات مهم درنوشتن تیتر طراحی سایت به شرح زیر می باشد:

  • توجه به مرور گر وموتورهای جستجو گر

درطراحی سایت با توجه به موتورها ومرورگرها در انتخاب تیتر طراحی سایت دقت کنید و کلمات کلیدی را انتخاب کنید و از کلمات پر کاربرد در عنوان تیتر طراحی سایت خود استفاده کنید .

 

  • توجه به کوتاه و خلاصه بودن تیتر طراحی سایت

تیتر طراحی سایت در صفحه اول حکم متا تک را دارد و سایت شما را به موتور های جستجو گر معرفی می کند.

 

  • توجه به این مهم که تیر خود را سوالی کنید

کاربران ناخود آگاه در ذهن خود هنگام برخورد با تیتر طراحی سایت سوالی به دنبال جواب آن می گردند و حس کنجکاوی انها را به دنبال خواهد داشت.

 

  • توجه به این مهم که تیتر طراحی سایت شما دارای صداقت کلامی باشد

تجربه ثابت کرده کاربران بیشتر جذب تیتر طراحی سایتهایی می شوند که در آن  تجربه شخصی، شکست و موفقیت ادغام شده است.

 

  • سعی کنید تیتر طراحی سایت کوتاه و خلاصه باشد

با توجه به این موضوع که موتور جستجو 63 کاراکتر اول را نمایش می دهند پس تلاش کنید تمام مفاهیم مهم را در همان کارتر اول بگنجانید.

 

  • سعی کنید خلاقیت در تیتر طراحی سایت داشته باشید

نوشتن تیتر طراحی سایتی که بتوان با آن خواننده را جذب کرد وحدس زدن نیاز های و سوالات ذهنی خواننده کار آسانی نیست. پس در نوشتن تیتر طراحی سایت باید خلاقیت داشت.