طراحی سایت کاربر پسند

 

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

یکی از دغدغه ها و سوالاتی که مدیران طراحی سایت همواره با آن رو به رو هستند این است که چگونه یک طراحی سایت حرفه ای و کاربر پسند داشته باشند. برای داشتن طراحی سایت حرفه ای علاوه بر رعایت اصول و مطالعه مقالات تخصصی در این زمینه میتوانید از افراد با تجربه نیز کمک بگیرید. به یاد داشته باشید که سهولت دسترسی کاربران یکی از مهم ترین موارد قابل توجه می باشد.

 

 

ویژگی های طراحی سایت کاربر پسند چیست؟

در واقع طراحی سایتی که آمار بازدید کنندگان آن بالا باشد یا به اصطلاح ترافیک زیادی داشته باشد کاربر پسند بوده و به این معناست که مخحاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. انتخاب طراح سایت با مجرب و کاردان کمک می کند تا وب سایتی حرفه ای و تخصصی داشته باشید.

 

 

نکات ضروری برای داشتن طراحی سایت کاربر پسند:

 

  • داشتن بخش پاسخ به سوالات کاربران

توجه به کاربران و پاسخ به سوالات آن ها به این معناست که شما برای مخاطبان خود ارزش قائلید و اصل مشترسی مداری را رعایت می کنید.

 

  • داشتن منوی با دسترسی آسان

هنگامی که کاربری وارد سایت شما می شود قطعا تمایل به گذراندن زمان طولانی برای یافتن مطلب و بخش مورد نظر ندارد پس مطلوب است که منویی کامل برای سهولت دسترسی اعضای طرحی سایت خود فراهم کنید.

 

  • ریسپانسیو بودن طراحی سایت

امروزه گوگل نیز به ریسپانسیو بودن طراحی سایت ها توجه می کند می کند و تاثیر به سزایی در رتبه طراحی سایت دارد. ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن به این معناست که طراحی سایت شما با سایر طرحی سایت ها سازگاری و تطابق داشته باشد.

 

  • امنیت داشتن طراحی سایت

بدیهی است که کاربران تمایل به ماندن در طراحی سایتی که نماد اعتماد و امنیت را ندارد نداشته باشند چرا که هیچ کس تمایل به به خطر انداختن اطلاعات شخصی خود در صفحات اینترنت را ندارد پس برای جلب اعتماد مخاطب نماد امنیت طراحی سایت خود را ارائه دهید.