ارتباط بازاریابی آنلاین و طراحی سایت

 

 طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

این تغییرات کوچک طراحی سایت احتمال افزایش یافت کاربران جدید از این نقطه به بعد از درصد به استفاده از ادامه خواهند داد رابط کاربری خود را آسان برای یادگیری هنگامی که به سادگی می آید مردم اغلب یک مقاله را از روانشناس هاروارد، به نام شماره جادویی هفت، به علاوه یا منهای دو بعضی محدودیت ها در ظرفیت ما برای پردازش اطلاعات طراحی سایت اشاره می کنند. این مقاله نشان می دهد که افراد تنها می توانند همه چیز در حافظه کوتاه مدت خود را با هر گونه قابلیت اطمینان خودش این را یک طراحی سایت نامیده است، اما به نظر نمی رسد که کسی را از نقل قولش برداشت کند که تنها منطقی است که چیزی ساده تر است، ساده تر این است که در کوتاه مدت به یاد داشته باشید. هر زمان که امکان دارد، تعداد مواردی را که فرد باید به یاد داشته باشید برای استفاده از رابط کاربری طراحی سایت شما به صورت موثر و موثر محدود کنید محدود کنید.

شما می توانید این اطلاعات را با طراحی سایت آن را به تکه های کوچک قابل هضم تسهیل کنید. این ایده با قانون حفاظت از پیچیدگی تسلر مطابقت دارد، که بیان می دارد طراحان طراحی سایت رابط کاربر باید رابط کاربری خود را به همان اندازه ساده تر کنند. این بدان معناست که پیچیدگی برنامه در پشت یک رابط کاربری ساده را هر زمان که امکان پذیر است پنهان کند. یک نمونه محبوب از طراحی سایت یک محصول که این قانون را دنبال نمی کند مایکروسافت ورد است.

 

 

درک کامل نیاز کاربران در طراحی سایت

اکثر مردم فقط چند چیز را در طراحی سایت تایپ می کنند در حالی که دیگران می توانند از آن برای انجام انواع مختلفی از چیزهای قدرتمند استفاده کنند. اما در سرتاسر جهان، هر یک از همان نسخه ای از ورد را باز می کند، با همان رابط کاربری طراحی سایت ، او را به طور متوسط که یک کاربر قدرت نیست غرق شده توسط انواع گزینه های که احتمالا هرگز استفاده کنید این منجر به یک مفهوم به نام افشای پیشرفته، که در آن ویژگی های پیشرفته در رابط های ثانویه قرار دارند. شما اغلب این را در صفحات خانگی طراحی سایت ها مشاهده می کنید که در آن قطعات کوتاه کپی یک محصول یا ویژگی را معرفی می کنند و سپس به یک صفحه که کاربران می توانند بیشتر بیاموزند پیوند برقرار کنند. این نیز اتفاق می افتد که بهترین شیوه برای طراحی سایت تلفن همراه است.

زیرا ناوبری قوی همیشه یک چالش طراحی سایت است نکات مثبت از استفاده از یادگیری بیشتر و متن غیر متنی در لینک ها و دکمه ها اجتناب کنید چرا از آنجا که به کاربران نمیگوید چه چیزی آنها را بیشتر یاد میگیرد اغلب افراد به سادگی یک صفحه طراحی سایت را جستجو می کنند که به دنبال یک پیوند است که آنها را در جایی که می خواهند برود و بار تکرار می کنند و بیشتر یاد می گیرند، کمک نمی کند. این به خصوص برای کاربران خوانندگان صفحه نمایش طراحی سایت درست است.

 

 

ارتباط محتوا و خدمات طراحی سایت

تصمیم گیری طراحی سایت را ساده کنید بیش از حد از فریب وب به ما آگهی ها به طور ناگهانی گسترش به تبدیل شدن به تبلیغات تمام صفحه  درخواست ما را برای اشتراک در وبلاگ ها که فرصت نداده ایم، می دانید، هنوز بخوانید طراحی سایت های ویدئویی ما را در مسیرهای ما متوقف می کنند، و ما را مجبور می کند تا به دنبال ثروتمند شدن ثبات ثابتی باشیم و حتی من را در ویدجت ها، فلاش ها، راهنمایی های نصب نکنید  گاهی اوقات من برای طراحی سایت کم آرامتر و قانون هیکس به ما یک دلیل برای ساختن یکی می دهیم. این ایده ساده به عنوان نتیجه نهایی آن است گزینه های بیشتری که کاربر طراحی سایت را معرفی می کنید، سخت تر برای آن ها برای تصمیم گیری می شود این تقریبا همه چیز ما را تحت تاثیر قرار می دهد طرح کلی منوهای ناوبری صفحات قیمت گذاری شاخص های طراحی سایت مطالب لیست ادامه دارد.

اما پیشرفت این است که ساده تر ما طراحی سایت خود را طراحی می کنیم، سریع تر و آسان تر است که کاربران برای تصمیم گیری هایی که ما می خواهیم انجام دهیم، آسان تر است. این دقیقا همین است که چرا صفحات فرود طراحی سایت و ایمیل های غیررسمی باید فقط یک تماس با عمل داشته باشند. بنابراین اطلاعات را براساس اقداماتی که یک بازدید کننده در طراحی سایت شما می گیرد، جمع آوری می کند، در حالی که گوگل آنالیز رفتار بیشتری دارد، به شما زمان جلسه، منابع ترافیکی و غیره می دهد. در حالی که هر دو ابزار می توانند هر دو نوع داده را ارائه دهند.

 

 

تبلیغات آنلاین در طراحی سایت

نکته ی طرفدار گاهی اوقات، طراحی سایت شما واقعا میخواهید که کاربران کم سرعت و گزینه های خود را در نظر بگیرند. به همین دلیل طرح های کاشی و بسیاری از وبلاگ ها در حقیقت به خوبی کار می کنند. پس از همه، گزینه های بیشتری که شما باید تصمیم بگیرید بین بیشتر احتمال دارد آن را پیدا کنید یکی که برای شما کار می کند به داده ها گوش کنید در حالی که همه ما ممکن است بخواهیم طراحی سایت های ما صرفا بر اساس شایستگی هنری آنها ارزیابی شود واقعیت این است که بهینه سازی طراحی سایت شما برای رسیدن به هدف، همان قدر مهم است موارد مورد نیاز برای طراحی سایت و رعایت اصول حرفه ای و تخصصی در طراحی سایت کمک می کند تا پروژه ی طراحی سایت را به بهترین شکل آغاز نمایید.

در حالی که تحقیق و آزمایش کاربر طراحی سایت می تواند به طور باور نکردنی در هدایت تصمیمات طراحی شما نسبت به انجام هدف طراحی سایت شما مفید باشد، داده هایی که پس از راه اندازی جمع آوری می شوند بسیار ارزشمند هستند. بنابراین تجزیه و تحلیل برای سایت خود راه اندازی کنید و آنها را به طور منظم تجزیه و تحلیل کنید. تعدادی از ابزارهای تحلیل تجزیه و تحلیل وجود دارد، اما من توصیه می کنم گوگل آنالیز و بسته به نوع پروژه طراحی سایت بر حوادث تمرکز می کند آنها واقعا در مناطق تمرکز خود را، به طوری که هر کدام که به بهترین وجه متناسب با نیاز شما را انتخاب کنید.