ترفندهای سئو برای افزایش ترافیک طراحی سایت 

 

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

اگر شما یکی از فعالان حوزه اینترنت ودنیای مجازی و طراحی سایت باشید .با این موضوع کاملا آشنا هستید که یکی از دغدغه های بزرگ وب مسترها ایجاد ترافیک بیشتر و افزایش بازدید از سایت است. این موضوعی کاملا بدیهی است که اگرمسئولان طراحی سایت بعد ازمدت تلاش و کوشش ، نتیجه مناسب ودر خور تلاششان را دریافت نکنند بعد از مدتی دل سرد شده و دست از تلاش برمی دارند.

در صورتی می توانند با رعایت اصول اساسی و ساده، بازدید از وب سایت خود را افزایش داده و ترافیک را به سمت سایت خود هدایت کنند. اگر با گروه کارشناسان طراحی سایت نونگار همراه شوید خواهید دید که هیچ ترفند عجبیب و غریبی در کار نیست بلکه روش های قابل اعتماد و قبلا تست شده است که در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

 

تاثیر تبلیغات اینترنتی در افزایش ترافیک طراحی سایت  

یکی از موثرترین و کار امد ترین راههای افزایش ترافیک طراحی سایت ،تبلیغات است و انواع مختلفی دارد یک تبلیغات مالی و تبلیغ در شبکه های اجتماعی ،قبل از اینکه دست به کارت بانکی خود بزنید و اقدام به تبلیغات پولی کنید به تمام جوانب این تبلیغات فکر کنید که این تبلیغات مناسب ودرجهت رسیدن به اهدافتان باشد.که هدفتان از تبلیغ فقط افزایش ترافیک است یا افزایش مکالمات یا ارتباطات یا افزایش بازدیدکنندگان از سایت اگر به دنبال فروش محصولات از طریق افزایش ترافیک طراحی سایت خود هستید استراتژی تبلیغ خود را بروی کیبوردهای تجاری متمرکز کنید. سه اشتباه رایج در طراحی سایت را مطالعه نمایید تا نسبت به قواعد اصولی طراحی سایت آشنایی کامل را پیدا کنید.

 

 

راه های افزایش ترافیک طراحی سایت به شرح زیر می باشد:

 • استفاده از شبکه های اجتماعی برای افزایش ترافیک طراحی سایت

برای افزایش ترافیک طراحی سایت نمی توان تنها به محتوانویسی اکتفا کرد و منتظر بمانیم  تا کاربران محتوا را پیدا کنند .بلکه باید به دنبال راهی برای به نمایش گذاشتن محتوا گشت که بهترین گزینه استفاده از شبکه های اجتماعی است .

 

 • استفاده از استراتژی های مختلف برای افزایش ترافیک طراحی سایت

در تولید محتوا طراحی سایت خود از استراتژی جذب مشتری استفاده کنید محتوایی تولید کنید که هرنوع خواننده و هر نوع سلیقه ای را جذب کند. در محتوا نویسی هنوز هیچ فرمول جادویی خاصی ایجاد نشده .

 

 • استفاده از محتوا باعناوین گیرا وجذاب برای افزایش ترافیک طراحی سایت

مطمئن باشید اگر بهترین محتوا ها هم تولید کنید ،بدون عنوان بازدید کننده ای نخواهد داشت .

 

 • تقویت سئو سایت برای افزایش ترافیک طراحی سایت

اگر به محتوا ی جدید طراحی سایت خود لینک داخلی می دهید.وبه تگ تصاویر توجه می کنید. توضیحات سایت چطور؟ رعایت این قوانین، سئو داخلی وب سایت دشوار و زمان گیر نیست ولی در عین حال ترافیک سایت شمارا به صورت چشم گیری افزایش خواهد داد.

 

 • استفاده از لغات کلیدی برای افزایش ترافیک طراحی سایت

آیا کلمه های کلیدی و کیبوردهای تجاری خود را پیدا کرده اید پس حالا زمان استفاده از آن فرا رسیده است .کلمات کلیدی طولانی در افزایش ترافیک سایت بی تاثیر نخواهد بود.

 

 • استفاده از بلاگ مهمان برای افزایش ترافیک طراحی سایت

پست گذاشتن در بلاگ مهمان در افزایش مخاطبین وببیندگان طراحی سایت شما بی تاثیر نخواهد بود البته به این موضوع کاملا دقت کنید که قوانین پست مهمان هرچند مدت یکبار تغیر خواهد کرد و عدم توجه به قوانین ممکن است پست شما توسط موتور جستجو اسیم شود.

 

 • استفاده از کامنت برای افزایش ترافیک طراحی سایت

همانطور که پست گذاشتن در طراحی سایت مهمان باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان می شود ،دعوت دیگران به پست گذاشتن در سایت شما نیز  باعث بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان خواهد شد.

 

 • استفاده از لینکدین برای افزایش ترافیک طراحی سایت

با استفاده از پست گذاری در لینکدین وارد دنیای حرفه ای ها بشوید و ترافیک سایتتان را افزایش دهید.

 

 • استفاده از مصاحبه لیدرها برای افزایش ترافیک طراحی سایت

برای افزایش اعتبار بلاگ خود با بزرگان و لیدرهای صنعتی مصاحبه کنید و نتیجه آن را در سایت خود انتشار دهید . مطمئن باشید صحبت های موفق در زمینه کاری همانطور که برای شما جذاب است برای دیگران نیز جذاب خواهد بود.

 

 • استفاده از ریسپانسیو کردن سایت برای افزایش ترافیک طراحی سایت

با توجه به این موضوع که امروزه افراد با گوشی های خود به جست جوی سایت می پردازند ازاین  رو توجه به اندازه سایت در نمایشگرهای عمومی باعث افزایش ترافیک طراحی سایت خواهد شد.

 

 • چک کردن سرعت سایت برای افزایش ترافیک طراحی سایت

پایین بودن سرعت سایت تاثیر مخرب بر طراحی سایت خواهد گذاشت و باعث کاهش ترافیک سایت خواهد شد ودر نتیجه همیشه ودر همه حال سرعت سایت خود را چک کنید.