طراحی سایت

طراحی سایت و نکات فراموش شده : در مقاله ی امروز قصد داریم شما کاربران عزیز را با نکاتی آشنا نماییم که ممکن است در طراحی سایت تان آن ها را فراموش نموده باشید . از آن جایی که این نکات و موارد در موفقیت طراحی وب سایت شما بسیار تاثیرگذار می باشند تا انتهای این مبحث با ما همراه باشید .

طراحی سایت و رنگ ها :

در فضای اینترنت مقالات بسیاری در رابطه با تاثیر رنگ بندی یک وب سایت در موفقیت سایت ها موجود می باشد به همین علت در این بخش با توضیحی مختصر از این موضوع با شما همراه خواهیم بود . بسته به موضوع یک وب سایت رنگ بندی وب سایت ها با یکدیگر متفاوت می باشند . به طور مثال در یک وب سایت با موضوع املاک نباید از رنگ های جیغ و بسیار روشن استفاده نمود زیرا این دسته از رنگ ها بیشتر مناسب وب سایت هایی که مخاطبین آن ها کودکان و نوجوانان هستند مناسب می باشد .

طراحی سایت

نقش استاندارد ها در طراحی وب سایت :

اگر می خواهید نتیجه کار تان موفقیت آمیز باشد می بایست به استاندارد های موجود در این زمینه دقت بالایی داشته باشید . از آن جایی که فضای مجازی مبتنی بر وب می باشد برای طراحی سایت ، استاندارد ها و قوانینی به وجود آمده است . اگر در پروسه طراحی سایت تان به این استاندارد ها توجه کافی نداشته باشید ممکن است وب سایت تان دارای ظاهری زیبا باشد اما در نهایت موجب نارضایتی کاربران وب سایت خواهد شد .

طراحی وب سایت و سئو :

مهم ترین گام در طراحی یک وب سایت ، سئو یا بهینه سازی وب سایت می باشد . در واقع طراحی وب سایت شما می بایست برای موتور های جستجوگر همانند گوگل بهینه یا سئو شود . انجام این امر در طول مدت فرآیند طراحی وب سایت بهتر می باشد . در واقع یعنی شما باید سایت تان را به طور هم زمان با طراحی ، بهینه نیز کنید . در واقع بهینه سازی یا همان سئو باعث می شود تا کسانی که قصد خرید دارند را به سوی سایت شما هدایت شوند .