اشتباهات بزرگ در حوزه طراحی سایت

 

اشتباهات بزرگ در حوزه طراحی سایت : یکی از مباحثی که امروزه میان طراحان وب سایت مطرح می باشد ، جلب اعتماد بازدیدکنندگان یک طراحی سایت می باشد . امروزه کاربران دنیای اینترنت به حجمی از اطلاعات رسیده اند که می توانند تنها در یک بازدید چند ثانیه ای راجع به اعتبار وب سایت تصمیم گیری نمایند . اگر طراحی وب سایت تان به صورت حرفه ای و با رعایت تمامی قوانین طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت انجام شده باشد می توانید در جهت جلب اعتماد مخاطبین به خوبی عمل کرده و امید بسیاری به بازگشت کاربران به وب سایت تان داشته باشید . اگر وب سایت شما به صورت نا مطلوبی طراحی شده باشد کاربران تان به سرعت از دست خواهید داد . در ادامه این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با 2 مورد از اشتباهات بزرگی که در زمینه ی طراحی وب سایت رخ می دهد آشنا نماییم لذا با ما همراه باشید .

 

 

عدم توجه به کاربران تلفن همراه در طراحی سایت :

 

بر اساس آمار های به دست آمده از تعداد کاربرانی که برای گشت و گذار در فضای مجازی از تلفن های همراه هوشمند استفاده می کنند می توان به این موضوع پی برد که کاربران دستگاه های هوشمند روز به روز در حال افزایش می باشند . علت محبوبیت این دستگاه های هوشمند این است که کاربران می توانند به آسان ترین شکل ( از نظر زمانی و مکانی ) از این دستگاه ها استفاده کنند . از این رو توجه نداشتن به آن چه که این کاربران می خواهند می تواند نرخ بازدید از وب سایت تان را تا حد چشم گیری کاهش دهد .

 

راهبری نامناسب در طراحی وب سایت :

 

یک کاربر برای رسیدن به اطلاعات مد نظر خود وارد یک وب سایت می شود بر همین اساس وب سایتی موفق است که کاربران خود را با کم ترین تعداد کلیک به مطلب مورد نظرشان برساند . اگر راهبری طراحی سایت شما بدون برنامه ریزی باشد ، کاربران تان را سردرگم خواهید نمود . بر همین اساس با استفاده از منو های طبقه بندی شده می توانید این مشکل را بر طرف سازید .

 

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .