مهارت ها و ابزارهای مورد نیاز برای طراحی سایت

نقش ابزارها در طراحی سایت بوت استرپ توییتر مجموعه ای گسترده از ابزارهای رایگان است که شامل الگوهای اچ تی ام ال و سی اس اس مبتنی بر دکمه ها ، نمودارها ، فرم ها ، تایپوگرافی ، در بسیاری موارد دیگر و حتی پسوند های اختیاری جاوا اسکریپت در طراحی سایت است. گیت هوب به طور مداوم پروژه طراحی سایت را توسعه می دهد و به احتمال زیاد چشمگیرترین ابزار آنها تا به امروز است در حقیقت ، کد اسپرینت و ان ای اس ای نیز استفاده می شود.

اگر تمام طراحی سایت های آنها را بررسی کنید ، متوجه می شوید که شبکه های تمیز با یک رابط حرفه ای طراحی شده و انواع مختلفی از آن را یادداشت کنید. بوت استرپ به عنوان منبع باز در آگوست منتشر شد. آخرین نسخه آن در زمان انتشار این مقاله است و تاریخ سوم ژوئن است. بوت استرپ در طراحی سایت بوت استرپ به عنوان یک پروژه طراحی سایت داخلی توییتر که برای توسعه ابزارهای تحلیل و مدیریت داخلی در نظر گرفته شده بود ، آغاز شد.

 

 

استفاده از بوت استرپ در طراحی سایت

اگرچه پشتیبانی از اچ تی ام ال و سی اس اس نسبتاً ناقص است ، اما فریم ورک بوت استرپ با تمام مرورگرهای اصلی موجود در بازار جهت طراحی سایت سازگار است. با این حال ، اگرچه پشتیبانی از شیب ، گوشه های گرد و سایه ها توسط مرورگرهای قدیمی نشان داده نشده است ، بوت استرپ از آنها استفاده می کند و این روش استفاده خود را گسترش می دهد ، اگرچه استفاده از تکنیک های فوق در طراحی سایت الزامی نیست. طراحی سایت آژانس مسافرتی چگونه است از جمله کاربردی ترین و جدید ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

از آنجا که از کتابخانه های مختلف برای توسعه رابط استفاده شده است ، این منجر به ناهماهنگی و هزینه های بالای نگهداری می شود. بسیاری از افراد بعد از اینکه یکی از توسعه دهندگان رهبر نشان داد سرعت بخشیدن به پروژه های طراحی سایت با آن چقدر مفید است ، استفاده از این چارچوب را شروع کردند. بوت استرپ همچنین از طراحی های پاسخگو پشتیبانی می کند، به این معنی که صفحه ایجاد شده با چارچوب می تواند بطور دینامیکی با اندازه صفحه نمایش در طراحی سایت تنظیم کند.

 

بررسی ساختار طراحی سایت

این فریم ورک مدولار است و از چندین صفحه سبک ال ای اس اس در طراحی سایت تشکیل شده است که اجزای مختلف آن را پیاده سازی می کند. بدیهی است که شیوه نامه ها می توانند با تلاش محدود توسط توسعه دهندگان سازگار شوند ، به گونه ای که این چارچوب متناسب با پروژه و نیازهای آن باشد. اگر قبلاً شیوه نامه های ال ای اس اس را مشاهده کرده اید ، احتمالاً می دانید که امکان استفاده از متغیرها ، توابع ، اپراتورها و انتخابگرهای تو در تو را در طراحی سایت فراهم می کند.

اگر بیش از دقیقه در شعبه بوده اید می دانید پاسخگویی به یک طراحی سایت یا برنامه چقدر اهمیت دارد. بوت استرپ ستایش دیگری را از این بابت دریافت می کند. با کارت پستال می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی بصورت آنلاین در طراحی وب سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از مؤلفه برای کمک به شما در ایجاد الگوهای ایمیل سفارشی سریعتر از گذشته است. اکنون به صورت رایگان امتحان کنید!

 

 

 

قالب ایمیل در طراحی سایت

مزیت دیگر بوت استرپ این است که از نسخه این چارچوب به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا آن را برای نیازهای خود را در طراحی سایت پیکربندی کنند. به عنوان مثال ، در صورت نیاز می توانید مقادیر گزینه های مختلف را تغییر دهید. توسعه دهنده همچنین می تواند اجزای مورد نظر را انتخاب کرده و آنها را تنظیم کند ، به گونه ای که بسته تولید شده از قبل با شیوه نامه سی اس اس از پیش ساخته شده برای پیکربندی در طراحی سایت مورد نظر ارائه می شود.

چارچوب طراحی سایت همانطور که قبلاً ذکر شد ، چارچوب پاسخگو است. دارای طرح شبکه ای با عرض پیکسل است ، اما در صورت مناسب بودن پیش فرض آن موارد دیگری برای انتخاب فرم در طراحی سایت وجود دارد. در همه موارد ، این مجموعه ابزار با چهار تغییر تنظیم شده است تا طراحی با صفحه نمایش سازگار شود بنابراین شما از تلفن های همراه پرتره و منظره تبلت ها و رایانه های شخصی با وضوح پایین و وضوح بالا صفحه گسترده در طراحی سایت پشتیبانی می کنید.

 

صفحات طراحی سایت

با وجود تعداد زیادی شیوه نامه به طور پیش فرض ، توسعه دهندگان باید درک روشنی از آنها داشته باشند. همه شیوه نامه ها تعریف های سبک را برای مؤلفه های کلیدی اچ تی ام ال در طراحی سایت ارائه می دهند. با تشکر از این ابزار ابزار ، یک رابط کاربری مدرن و یکنواخت در سیستم برای قالب بندی متن ، عناصر فرم و جداول را در اختیار طراحی سایت تهران شما قرار می دهد. اجزای قابل استفاده در طراحی سایت عناصر اچ تی ام ال معمولی اچ تی ام ال به طور منظم در جعبه ابزار وجود دارد.

اما برخی از عناصر رابط کاربری معمول دیگر مانند دکمه هایی با ویژگی های مختلف نیز در طراحی سایت وجود دارد گروه بندی با کشویی ، ایجاد لیست های ناوبری ، زبانه های عمودی و افقی ، خرده نان برای پیمایش ، صفحه بندی و بسیاری از موارد محبوب دیگر برچسب ها ، ریز عکسها ، ایجاد پیام های هشدار دهنده و میله های پیشرفت و حتی قابلیت تایپوگرافی پیشرفته در طراحی سایت است. افزونه جاوا اسکریپت در طراحی سایت همانطور که در ابتدا گفته شد.

 

 

 

نحوه استفاده از بوت استرپ در طراحی سایت

استفاده از بوت استرپ در اصل بسیار آسان است حتی یک طراح تازه کار یا توسعه دهنده می تواند مراحل ساده ای را که برای تنظیم آن لازم است ، در طراحی سایت دنبال کند. توسعه دهنده ابتدا باید یک پرونده سی اس اس را از شیوه نامه های ال ای اس اس موجود در مجموعه ابزار گردآوری کند. ابزارهای ویژه می توانند این کار را در طراحی سایت انجام دهند. فایل سی اس اس تولید شده پس از آن باید در فایل اچ تی ام ال ادغام شود. و اگر از عناصر جاوا اسکریپت استفاده می شود.

باید یک مرجع به همراه کتابخانه جی کوئری در این سند در طراحی سایت گنجانده شود. ابزار ابزار همچنین برخی از عناصر جاوا اسکریپت را در طراحی سایت ارائه می دهد و همه آنها بر اساس چارچوب جی کوئری است. با افزونه های جاوا اسکریپت ، توسعه دهندگان در دسترس می توانند از عناصر رابط کاربر ، از جمله نکات ابزار ، چرخ فلک و گفتگو استفاده کنند. تکمیل خودکار برای زمینه های ورودی نیز در طراحی سایت موجود است.

 

طراحی سایت حرفه ای

این پروژه در آگوست به دست مارک اتو و ژاکوب تورنتون آغاز شد به گفته اتو ، برخی از ابزارهای داخلی آنها در توییتر از طرحی تصفیه شده و قابل دسترسی نبود. پاسخی که به آنها داده شد بسیار مبتکرانه بود راه حل این است که طراحان طراحی سایت و توسعه دهندگان را به هم نزدیک کنید. تعامل مداوم با توسعه دهندگان با تلاش مستمر آنها برای توسعه ابزار ابزار حتی یک سال پس از انتشار آن اطمینان حاصل می شود.

این پروژه طراحی سایت بسیار موفق بود زیرا به افراد اجازه می داد در رشته های مختلف همکاری کنند و هر یک از آنها مهمترین ارزش ها و مهارت های فنی خود را به پروژه آورد. این واقعیت که این پروژه طراحی سایت برای استفاده داخلی در توییتر قرار داشت ، درباره میزان موفقیت آن چیزهای زیادی می گوید. این توییتر است که ما در اینجا صحبت می کنیم بوت استرپ به عنوان یک راهنمای سبک ایجاد شد. این یک مرجع واحد به توسعه دهندگان می داد.

 

 

عملکرد بوت استرپ در طراحی سایت

و از این طریق آنها راهنمایی های طراحان را به اشتراک می گذارند و مجموعه ای از مستندات را برای هر یک از اجزای زنده در طراحی سایت ایجاد می کردند. با استفاده از این روش ، در ابتدای کار اطمینان حاصل می شود که بوت استرپ نه تنها ابزاری برای استفاده داخلی در توییتر نخواهد بود در طراحی سایت بلکه ابزاری برای هر طراح یا توسعه دهنده خواهد بود. دارایی دیگر بوت استرپ اسناد موجود در پشت آن است. چند وقت پیش در کنکور بوده ام که باید از پروژه ای که در آن کار کردم دفاع کنم. این یک پروژه طراحی سایت توسعه تم وردپرس بود.

در حین سؤال ، سانسور روشن کرد که وی وردپرس را دوست ندارد ، زیرا فاقد مستندات است و در جایی که این کار را نمی کند ، اسناد و مدارک برای مبتدیان کمی در طراحی سایت مبهم و دشوار است من موافقت کردم شما هنگام رسیدگی به بوت استرپ در طراحی سایت با این مسئله روبرو نخواهید شد. اهمیت ابزارها در شرکت طراحی سایت جعبه ابزار مستندات متقابل را برای هر کسی که می خواهد از آن استفاده کند و صرف نظر از سطح مهارت آنها در طراحی سایت فراهم می کند. این اجازه می دهد تا هر کسی کد منبع را بارگیری یا بارگیری کند یا کد را با فایرباگ اشکال زدایی کند.

 

 

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .