معرفی بهترین منابع برای یادگیری طراحی سایت

ما در عصر دیجیتال طراحی هستیم از طراحی سایت ها به برنامه ها به پوشیدنی ها، درک اینکه چگونه طراحی دیجیتال نوشته شده و با هم همراه است، به طور فزاینده مهم است. این چیزی است که در آن کد یادگیری و درک می آید. شما لازم نیست که یک برنامه نویس ستاره باشید، اما هر طراح باید دانش پایه ای از اچ تی ام ال و بیشتر برای درک اینکه چگونه طراحی در یک پروژه طراحی سایت دیجیتالی اجرا خواهد شد فضاهای سفید در طراحی سایت چه اهمیت دارند؟

و کد چیزی است که می توانید خودتان را بیاموزید. در حالی که برخی ممکن است مسیر کلاس سنتی را ترجیح دهند، تعداد زیادی از منابع آنلاین وجود دارد که به شما کمک می کند تا اصول اولیه و حتی برخی از تکنیک های پیشرفته را از امروز جهت طراحی سایت شروع کنید. حتی بهتر است که بسیاری از این منابع آزاد باشند بعضی ها حتی در قالب بازی ها به سرعت به یادگیری سریع تر می روند درک کد واقعا یک مهارت منطقی و عملی برای طراح امروز است.

 

دوره آنلاین کد جهت طراحی سایت

کد کادمی از یک درس کوچک به سبک بازی در جاوااسکریپت به یک منبع رمزگذاری و توسعه کامل جهت طراحی سایت پر شده است. وارد شدن به سایت رایگان برای دریافت درس های شخصی در ساخت یک طراحی سایت؛ زبان کامپیوتر مانند اچ تی ام ال و سی اس اس یا جاوا اسکریپت، جی کوئری یا روبی را یاد بگیرید؛ یا یاد بگیرید چگونه از در برنامه های خود استفاده کنید. این طراحی سایت بصری و آسان برای استفاده است و طراحان آن را دوست دارند که دارای یک طراحی مسطح و به نظر می رسد خوب به نظر می رسد.

 

 

اونجرز کد در طراحی سایت

برای افرادی طراحی شده است که مایل به یادگیری کد و قرار دادن آن در عمل هستند. دوره های آموزشی ساعته هر شما می توانید شروع و متوقف با هدف داشتن ابزار برای ایجاد برنامه های کاربردی موبایل، بازی ها و یا طراحی سایت همانطور که از طریق درس ها کار می کنید، در واقع کارهای قابل استفاده را در طراحی سایت ایجاد می کنید. حتی ممکن است یکی باشد که طراحان طراحی سایت آینده موفق نخواهند شد.

در اینجا مجموعه ای از مکان های عالی است که می توانید در حال حاضر کد را یاد بگیرید اچ اس کد در طراحی سایت با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی وب سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! اچ اس کد مجموعه بلوک های برنامه نویسی را با فیلم های کوتاه است.

 

مدرسه کد در طراحی سایت

کد مثال و تمرین های برنامه نویسی که سرگرم کننده برنامه نویسی است و برای مبتدیان قابل دسترس است را در طراحی سایت معرفی می کند. این وب سایت به عنوان یک برنامه درسی طراحی شده است که به شما کمک می کند از طریق یادگیری جاوا اسکریپت، اچ تی ام ال، گرافیک، انیمیشن، ساختار داده ها و سایر مهارت ها در طراحی سایت حرکت کنید. یکی از ویژگی های شسته و رفته در مورد این برنامه این است که شامل کمک آموزشی است.

بنابراین اگر گیر کرده باشید، کمک در طراحی سایت وجود دارد مدرسه کد از یک سری از فیلم ها، چالش ها و نمایش های تصویری استفاده می کند تا به شما کمک کند کد را در مرورگر در طراحی سایت یاد بگیرند. کاربران با کد در تعامل هستند، زیرا آنها یاد می گیرند چگونه کار می کنند. دوره ها به مسیرهایی که روی روبی، جاوا اسکریپت، اچ تی ام ال و سی اس اس، آی او اس، گیت و مجموعه ای از گزینه ها تمرکز می کنند در طراحی سایت تقسیم می شوند.

 

 

تری هوس در طراحی سایت

که یک بار کدگذاری بازی محبوب کد را نشان داد، به کاربران کمک می کند تا در هنگام نوشتن کد خود، طراحی سایت ها و برنامه های خود را یاد بگیرند. این منابع شامل بیش از فیلم کارشناسان طراحی سایت، برنامه نویسی و کسب و کار هستند. کتابخانه به طور منظم به روز می شود. این برنامه شامل بسیاری از چالش هایی است که به شما در راه سرگرم کننده کمک می کند و می توانید مدال ها را برای دستاوردهایی در طراحی سایت کسب کنید.

مناطق مهارت شامل اچ تی ام ال و سی اس اس، روبی، جاوا اسکریپت، پی اچ پی، وردپرس، آی او اس، آندروید، پایتون و ابزارهای توسعه در طراحی سایت است خطوط تیره در طراحی سایت داش با استفاده از یادگیری سبک پروژه برای کمک به کاربران در درک اچ تی ام ال، سی اس اس و جاوا اسکریپت در طراحی سایت تهران استفاده می کند. داش برنامه ای برای یادگیری اصول برنامه نویسی است که در حین تکمیل پروژه ها به شما کمک می کند.

 

خان آکادمی در طراحی سایت

خان آکادمی از مجموعه ای از آموزش ها و درس هایی برای کمک به یادگیری برنامه های خود در طراحی سایت استفاده می کند. تمرکز بر زبان جاوا اسکریپت محبوب و کتابخانه جی اس است که برای شما از طریق نوشتن برنامه های خود در طراحی سایت استفاده می شود. شما می بینید که کد چگونه کار می کند و به نظر می رسد به عنوان چیزی که در پنجره های کنار پنجره در طراحی سایت ایجاد می کنید. کد در طراحی سایت ساخته شده.

در مورد همان جالب است که شما می توانید یادگیری برای کد. پروژه پشتیبانی شده توسط گوگل شامل یک فیلم و مقدار زیادی از درس های کوچک برای ساخت عناصر خاص با استفاده از کد در طراحی سایت است. هر یک از این پروژه ها یک درس در خلاقیت است، شروع از انیمیشن یتی بر روی صفحه نمایش است. برنامه این کد همچنین میزبان رویدادهای زنده و کارگاه های آموزشی در جوامع سراسر جهان است که شرکت کنندگان از آنها جهت طراحی سایت دعوت می شوند.

 

 

کادرس در طراحی سایت

مادر برنامه ای است که به طور خاص برای مادران طراحی شده است تا برنامه های رایانه ای پایه را یاد بگیرند، درک خود را از چشم انداز فناوری و شبکه با همسالان و متخصصان صنعت در طراحی سایت گسترش دهند. برنامه درسی شرکت کنندگان از طریق درس در کد – اچ تی ام ال، سی اس اس، یو ایکس و طراحی سایت شرکت می گیرد، در حالی که به آنها کمک می کند شبکه ای از دیگر برنامه نویسان ظهور در طراحی سایت ایجاد کنند.

اسکیل کراش در طراحی سایت اسکیل کراش طراحی شده است که به شما کمک می کند تا مهارت های کد را افزایش دهید تا بتوانید کارآمدتر در طراحی سایت شوید. این برنامه به طرح های طراح وب، توسعه دهنده وب، برنامه نویس رایگان وردپرس تقسیم می شود و برای مهارت های خاص در طراحی سایت می باشد. یا شما می توانید با یک بوت کمپ روزه شروع کنید تا ببینید آیا برنامه برای شما مناسب است. این ها دوره های زنده هستند.

 

انعطاف پذیری در طراحی سایت

برنامه دانشگاه استنفورد برخی از دوره های کامپیوتری مقدماتی آن را به صورت آنلاین رایگان، در طراحی سایت از جمله مقدمه ای بر علوم کامپیوتری می کند. این برنامه ساخت یافته طول می کشد تا حدود سه ماه به پایان برسد و به شما کمک می کند مفاهیم کلیدی علوم کامپیوتر را با ساختن نسخه های خود از برنامه های کاربردی محبوب در طراحی سایت یاد بگیرند. یکی از کلیدی کلیدی این دوره، تسلط بر پایتون است.

بنابراین شما باید زمانی که در دسترس قرار می گیرید، در شرکت طراحی سایت مراقب باشید. کامبات کد در طراحی سایت برای بعضی از ما بهتر است شروع به یادگیری کد با بازی یک بازی باشد. این چیزی است که آن در طراحی سایت می آید. بازی کدگذاری متحرک، یک مکان مناسب برای مبتدیان است که بدون برنامه ریزی و برنامه ریزی شده بدون ارقام شروع به ارعاب می کند. این بازی به شما کمک می کند تا اصول اولیه کارهای برنامه نویسی را قبل از اینکه به برنامه آموزشی برنامه نویسی بزرگتر بروید.

 

 

 

آشنایی با منابع بیشتر جهت طراحی سایت

انواع دیگری از برنامه های شناخته شده بین المللی وجود دارد که در زمان های مختلف در طراحی سایت ظاهر می شوند. در حالی که بسیاری از این برنامه ها به منظور جمع آوری داده های خاص مورد هدف قرار می گیرند، آنها یک روش عالی برای یادگیری کد در طراحی سایت هستند یا اگر در حال حاضر مهارت های خود را در کلاس درس تدریس می کنید در طراحی سایت درک کنید دختر توسعه آن زنان را قادر می سازد تا یاد بگیرند که چگونه نرم افزار را در طراحی سایت توسعه دهند.

شبکه کامپیوتری کلوپس اینتل شامل مکان هایی در کشور است که به جوانان کمک می کند تا کد را در طراحی سایت آموزش دهند کد یادگیری خانم ها یک گروه مبتنی بر کانادایی است که به تدریس برنامه نویسی مبتدی در یک محیط دوستانه در طراحی سایت کمک می کند گروه مشاوره بین المللی است که تمرکز خود را روی کمک به زنان بیشتری برای مشارکت فعال و رهبران جامعه مجازی پایتون در طراحی سایت فعال می کند.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .