تبلیغات در گوگل

 

احتمالا برای تمامی ما پیش آمده است که هنگامی که به دنبال کالاو یا شرکت و خدماتی در گوگل هستیم پس از جست و جو ابتدا وارد اولین سایت که در صدر لیست نتیجه ی گوگل قرار دارد وارد شویم. و این امر برای صاحب آن وب سایت بسیار سودمند می باشد و برای این منظور شما میتوانید به آسانی از سرویس تبلیغات در گوگل بهره ببرید. تبلیغات در گوگل در سال های اخیر مبلغ و سود بسیار زیادی را برای شرکت گوگل به همراه داشته است. همین آمار شرکت گوگل، میزان بالای استقبال شرکت ها برای تبلیغات و سود آوری آن ها را نشان می دهد. بیشتر شرکت های دارای طراحی سایت برای بهتر دیده شدن کالا و خدمات خود را از این سرویس در گوگل به مشتری ها معرفی می کنند.

 

تبلیغات رایگان در گوگل

این تبلیغات به صورت عمومی رایگان می باشد و تنها به ازای هر کلیک و ورود کاربران به درون طراحی سایت، مبلغی طی تعرفه ای مشخص از صاحب طراحی سایت اخذ می گردد. جستجوگر گوگل محبوب ترین و پر بازدیدترین جست و جو گر اینترنت است و در ایران نیز اکثیرت مردم برای دستیابی به نیازها و خدمات مورد نظرشان به گوگل مراجعه می کنند. به طور میانگین 4 میلیارد نفر در هر روز از گوگل بازدید می کنند و این تعداد بالای کاربران، پر بازده بودن تبلیغات در گوگل را نشان می دهد. در هر دو روش شما شرکت های طراحی سایت می توانند به شما کمک کنند و این امر نیاز به گروهی متخصص دارد.

 

 

تبلیغات در گوگل به دو طریق زیر انجام می گردد:

 

  • سئو و بهینه سازی طراحی سایت

در این روش متخصصان با استفاده از بهینه سازی و ربات های جچست و جوگر، کلمات کلیدی سایت شما را به رتبه ی اول لیست جست و جو گر گوگل ارتقا می دهند تا کاربران با جست و جوی آن کلمات اولین سایتی که مشاهده می کنند طراحی وب سایت شما باشد.

 

  • گوگل ادوردز و طراحی سایت

شما در این روش طی پرداخت هزینه ای به گوگل که تنها به ازای هر کلیک کاربر و ورودش به طراحی سایت تهران شما ،از شما اخذ می گردد، شرکت طراحی سایت خود را در رتبه اول گوگل قرار می دهید.

 

 

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .