ساخت سایت

 

اولین پلتفروم رایگان برای ساخت سایت شرکت طراحی سایت نونگار پردازش است. این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت‌های جهان در زمینه ی ساخت سایت است. به تازگی شرکت های طراحی سایت برای اینکه سطح رضایت کاربران بالا ببرد 500 مگابایت فضای هاست و یک زیر دامنه به همراه تبلیغات برای کاربران ارائه می‌دهد. اما ذکر این نکته ضروری است که سایت برای کاربران ایرانی توانایی راست چین کردن را ندارد و فقط قابل استفاده برای کاربران خارج ایران است.

 

اصول طراحی سایت و ساخت سایت

دومین شرکت طراحی سایت و سایت ساز کاملا رایگان، ورد پرس است. یکی از ویژگی های ورد پرس این است که تنها می توان آن را بر روی یک وب سرور نصب و اجرا کرد. در حال حاضر ورد پرس محبوب ترین سامانه ی مدیریت محتوا در جهان است که توسط برندهای معتبری استفاده می شود و طبق آمار منتشر شده از هر 4 طراحی سایت، یک سایت از طریق ورد پرس ساخته می شود. دیگر شرکتی که در زمینه ی ساخت سایت فعالیت می کند شرکت های طراحی سایت می باشند. این شرکت ساخت سایت آنلاین خارجی دارای ادیتور هست که با ایجاد همین ویژگی اش توانسته افراد زیادی را برای ساخت سایت به خود جذب کند. شرکت های ساخت سایت و طراحی وب سایت تاکنون تواسته اند تجربه کاربری مناسبی را در پنل کاربری برای کاربرانش ایجاد نمایند.

 

 

انتخاب شرکت های طراحی سایت ساخت سایت و طراحی سایت

لازم است در اینجا یکی از بهترین شرکت های ایرانی که در زمینه ساخت سایت و طراحی سایت خدمت رسانی می کند را به شما معرفی کنیم. شرکت طراحی سایت تهران و ساخت سایت نونگار پردازش این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است که به اکثر نیازهای آنها پاسخ دهد. این شرکت فعال ایرانی در حوزه ی ساخت سایت وردپرس، طراحی سایت، شرکت پرتال است که با تلاش های مستمر 17 ساله ی توسط تیمی از برنامه نویسان حرفه ای راه اندازی و اجرا شد. ویژگی منحصر به فرد پرتال این است که توانسته سختی های طراحی سایت را برای علاقه مندان به فضای وب سایت از میان بردارد.

 

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .