اصول مدیریت پروژه طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

آناتومی نوار ابزار طراحی سایت شما همچنین می توانید کلمات یا عبارات را با انتخاب آنها و انتخاب قالب بندی از نوار ابزار شناور ظاهر کنید. درباره قالب بندی متن درون متن بیشتر بخوانید. آناتومی نوار ابزار برای عناصر متن غنی، می توانید بیشتر انجام دهید رسانه های طراحی سایت را اضافه کنید، لیست ها را ایجاد کنید، سبک و متن خود را فرمت کنید درباره عناصر طراحی سایت متن غنی بیشتر بیاموزید جایگزینی تصاویر شما همچنین می توانید تصاویر را در سایت جایگزین کنید. اهمیت طراحی سایت شرکتی که از جدید ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

فقط مکان نما خود را روی تصویر طراحی سایت که می خواهید جایگزین آن را تغییر دهید و روی آیکون تصویر کلیک کنید. این به شما امکان می دهد یک تصویر جدید را از رایانه خود انتخاب و آپلود کنید.هر گونه سبک های بصری که برای یک عنصر در طراحی سایت ایجاد شده اند، مانند پوشش رنگ جامد، رنگ مرز یا سایه، به صورت خودکار برای هر عکس یا تصویر پس زمینه که از طریق ویرایشگر جایگزین طراحی سایت می شود.

 

 

 ویرایش منو طراحی سایت

طراحی سایت اعمال می شود ویرایش دکمه ها برای ویرایش عنصر طراحی سایت دکمه، نشانگر خود را روی دکمه قرار دهید و روی نماد تنظیمات که در بالا سمت راست قرار دارد کلیک کنید شما دو گزینه را می بینید تنظیمات لینک را ویرایش کنید به شما اجازه می دهد تا لینک دکمه را به روز کنید ویرایش متن به شما اجازه می دهد متن دکمه را تغییر دهید مدیریت تنظیمات صفحه از داخل پنل صفحات طراحی سایت در ویرایشگر تنظیمات شما می توانید.

صفحه حیاتی طراحی سایت مانند متا عنوان و شرح عنوان و توضیحات و تصویر را مدیریت کنید. شما همچنین می توانید تنظیمات محافظت از رمز عبور صفحات برای صفحات استاتیک طراحی سایت و تنظیمات خوراک برای صفحات مجموعه مدیریت کنید. مدیریت تنظیمات صفحه در ویرایشگر برای دسترسی به تنظیمات یک صفحه برگه صفحات در پانل ویرایشگر را باز کنید مکان نما خود را روی یک صفحه در لیست طراحی سایت قرار دهید.

 

 

دکمه تنظیمات طراحی سایت

روی دکمه تنظیمات ظاهر می شود ویرایشگر طراحی سایت شما همچنین می توانید صفحات را با نام با استفاده از نوار جستجو جستجو کنید ویرایشگر با کلیک بر روی صفحه، به جای دکمه تنظیمات طراحی سایت پانل صفحات را ببندید و صفحه مربوطه را باز کنید ایجاد و مدیریت محتوای پویا اگر مجموعه ای در پروژه دارید، می توانید از طریق برگه در ویرایشگر طراحی سایت به آنها دسترسی پیدا کنید پانل لیست کلیه مجموعه های شما را نشان می دهد.

با کلیک بر روی مجموعه باز می شود یک برگه جدید به نام مجموعه طراحی سایت این برگه همه موارد مجموعه در آن مجموعه را فهرست می کند ایجاد و ویرایش محتوا طراحی سایت در اینجا میتوانید با کلیک کردن بر روی آنها موارد موجود را ویرایش کنید، یا با کلیک روی دکمه جدید و پر کردن زمینه های مختلف مورد ایجاد آیتم های جدید ایجاد کنید یک آیتم جدید طراحی سایت در ویرایشگر ایجاد کنید.

 

 

آشنایی با آیتم های طراحی سایت

یک آیتم مجموعه جدید طراحی سایت در ویرایشگر ایجاد کنید هنگامی که شما در حال وارد کردن محتویات و یا به روز رسانی زمینه ها هستید، می توانید انتخاب کنید یک آیتم جدید ایجاد کنید یا یک مورد موجود را ذخیره کنید. این مرحله برای انتشار منتشر خواهد شد و بار دوم شما طراحی سایت خود را منتشر خواهد کرد آیتم خود را به سرعت منتشر کنید بدون انتظار برای انتشار بعدی طراحی سایت گسترده اگر به طور کامل برای آیتم برای رفتن به طراحی سایت زنده آماده نیستید.

لغو تغییرات طراحی سایت را رد کرد یک آیتم منحصر به فرد در ویرایشگر منتشر کنید یک آیتم منحصر به فرد را در ویرایشگر منتشر کنید درباره ایجاد و انتشار موارد مجموعه بیشتر بدانید. درباره محدودیت های انتشار نیز بخوانید. شما می توانید صفحه طراحی سایت مجموعه برای این مورد را با کلیک کردن روی نماد سمت راست نام مورد نظر مشاهده کنید. این پانل ها را خراب می کند تا صفحه طراحی سایت را برای موردی که در حال حاضر است.

 

 

بهترین مرورگرها برای طراحی سایت

طراحی سایت مرورگر مشاهده می کنید به نمایش بگذارد اگر دوست دارید، میتوانید آن را به جای آن در پانل ویرایش کنید برای بازگشت به فهرست مورد مجموعه طراحی سایت روی دکمه کلیک کنید مدیریت محتوا در پنل مجموعه، شما می توانید تمام اقلام مجموعه خود و وضعیت خود را ببینید. در اینجا می توانید وضعیت، چندین مورد را در همان زمان حذف بایگانی طراحی سایت یا تغییر دهید برای انجام آن روی دکمه انتخاب کلیک کنید.

موارد طراحی سایت را که میخواهید مدیریت کنید را انتخاب کنید اقدام را که از نوار ابزار بالا می خواهید انتخاب کنید مدیریت آیتم های مجموعه در مدیریت طراحی سایت موارد مجموعه در ویرایشگر اطلاعات بیشتر در مورد موارد مدیریت مجموعه را بخوانید برای بستن برگه مجموعه روی دکمه نزدیک در بالا سمت راست برگه کلیک کنید مشاهده و میخانه اصلاح کردن پس از انجام تمام این تغییرات طراحی سایت می خواهید آنها را مشاهده کنید.

 

 

 

آشنایی با ابزارهای طراحی سایت

مطمئن شوید که آنها ذخیره شده اند و آماده انتشار قبل از فشار دادن دکمه انتشار است مشاهده تغییرات در طراحی سایت زنده در حالی که در ویرایشگر کار می کنید، پنل ویرایشگر بیشتر وب سایت شما را پوشش می دهد برای فروپاشی پنل و مشاهده وب سایت خود، روی دکمه مشاهده طراحی سایت در بالای صفحه کلیک طراحی سایت کنید. در این دیدگاه، شما می توانید وب سایت خود را همانطور که شما به طور معمول و ایجاد و یا مشاهده می شود.

تغییرات به هر صفحه انتشارات طراحی سایت تغییرات ساخته شده در ویرایشگر در سایت زنده ایجاد نمی شود تا زمانی که آیتم های ویرایش شده را به صورت جداگانه منتشر نکنید یا دکمه را فشار دهید تا همه تغییرات مرحله ای منتشر شود. شما باید تأیید کنید که میخواهید همه تغییرات طراحی سایت را قبل از اینکه طراحی سایت در واقع منتشر شود منتشر کنید دکمه سبز منتشر شده این را تایید خواهد کرد.

 

 

 

دسترسی به فرم های طراحی سایت

دسترسی به فرم ارسال اگر هر فرم در پروژه طراحی سایت خود داشته باشید، ویرایشگر یک برگه فرم ها را خواهد داشت. در اینجا میتوانید برخی از اطلاعات اولیه را از فرمهای ارسال شده توسط افراد مشاهده کنید، اما به عنوان مکانی برای بارگیری دادههای فرم کامل، مفید است. در فایل دانلود شده فرمت طراحی سایت که با تمام برنامه های بزرگ صفحه گسترده طراحی سایت کار می کند شما قادر خواهید بود تمام اطلاعات ارسالی را مشاهده کنید.

تنظیمات ویرایشگر طراحی سایت برای عناصربه طور پیش فرض، شما و همکاران سایت می توانید با استفاده از ویرایشگر همه محتوا را در طراحی سایت زنده ویرایش کنید، اما اگر می خواهید، عناصر غیر قابل اصلاح را ایجاد کنید پروژه را در طراح باز کنید عنصری طراحی سایت را که میخواهید ناپدیدکننده انتخاب کنید انتخاب کنید به تنظیمات بروید.

 

 

آشنایی با عناصر طراحی سایت

علامت زدن همکاران می توانند این عنصر طراحی سایت را ویرایش کنند شنا به بازی کلیدهای میانبر همچنین با استفاده از کلیدهای میانبر می توانید همکاران را روی عنصر انتخاب شده تغییر دهید مک ویندوز کنترل شریف  باید دانست عناصر طراحی سایت همیشه در ویرایشگر قابل ویرایش هستند داشبور از داشبورد شما می توانید پروژه های خود را به دست آورید ایجاد کنید و مدیریت کنید در این درس دیدار با داشبورد شما ایجاد پروژه ها طراحی سایت است.

سازماندهی پروژه های طراحی سایت ریز عکسها پروژه مدیریت پروژه ها از منوی پروژه دیدار با داشبورد شما هنگامی که شما برای حساب وب جریان ثبت نام می کنید، به داشبورد شخصی خود که در آن شما می توانید شروع به ایجاد پروژه ها، به صفحه شخصی طراحی سایت خود بروید دیدار با داشبورد خوش آمدید به داشبورد شما اگر بخشی از یک تیم یا چندین تیم هستید، داشبورد طراحی سایت اضافی برای هر تیم خواهید داشت.

 

 

هدفمند بودن پروژه طراحی سایت

داشبورد تیم همچنین فعالیت اعضای تیم طراحی سایت خود را در بخش فعالیت تیم نشان می دهد در هر داشبورد تیم خود، پروژه های تیم و فعالیت تیم را مشاهده خواهید کرد تعویض بین داشبورد شما می توانید داشبورد شخصی و داشبورد تیم خود را از منوی کشویی داشبورد تغییر دهید برای دسترسی به پروژه های تیم طراحی سایت خود به داشبورد تیم خود برگردید. خوب است بدانیم هر بار که وارد حساب کاربری طراحی سایت خود می شوید و از داشبورد بازدید می کنید.

به داشبورد جدید طراحی سایت که بازدید می کنید وارد می شوید از منوی داشبورد نیز میتوانید به تنظیمات تیم خود دسترسی پیدا کنید و حتی یک تیم جدید ایجاد کنید ایجاد پروژه ها برای ایجاد یک پروژه جدید فقط بر روی دکمه آبی همه چیز مهم کلیک کنید. با کلیک کردن بر روی دکمه آبی در گوشه سمت راست بالای داشبورد طراحی سایت یک پروژه جدید ایجاد کنید. در اینجا می توانید پروژه خالی ایجاد کنید که می توانید از ابتدا طراحی سایت و توسعه کنید.

 

 

مرتب سازی پروژه طراحی سایت

اگر طراحی سایت ترجیح می دهید می توانید با یک الگو شروع کنید. درباره قالبها بیشتر بدانید سازماندهی پروژه ها هنگامی که تعدادی پروژه در داشبورد خود دارید، می توانید آنها را با استفاده از گزینه های مرتب سازی طراحی سایت پیش فرض تنظیم کنید آنها را در پوشه ها سازماندهی کنید و آنها را با استفاده از نوار جستجو جستجو کنید مرتب سازی پروژه ها به طور پیش فرض، پروژه های طراحی سایت شما بر اساس تاریخ ایجاد شده مرتب شده اند شما همچنین می توانید.

آنها را بر اساس حروف الفبا یا آخرین اصلاح شده طراحی سایت مرتب کنید شما می توانید پروژه های خود را در هر داشبورد و هر پوشه پروژه با تاریخ ایجاد شده، به ترتیب حروف الفبا یا آخرین اصلاح شده مرتب کنید. شما می توانید پروژه های طراحی سایت خود را در هر داشبورد و هر پوشه پروژه با تاریخ ایجاد شده، به ترتیب حروف الفبا یا آخرین اصلاح شده مرتب کنید سازماندهی پروژه ها در پوشه های طراحی سایت شما همچنین می توانید.

 

 

دسترسی به داشبورد طراحی سایت

خود را در پوشه ها در داشبورد طراحی سایت خود سازماندهی کنید ایجاد پوشه ها شما می توانید پوشه ها را با فشار دادن نماد پوشه ایجاد کنید شنا به بازی انتقال پروژه ها به پوشه ها شما می توانید پروژه خود را به یک پوشه از منوی پروژه منتقل کنید. هنگامی که شما به پوشه طراحی سایت منتقل می شوید، می توانید پوشه ای را انتخاب کنید که می خواهید پروژه خود را از منوی کشویی پوشه منتقل کنید شما همچنین می توانید یک پوشه جدید را از این منوی کشویی طراحی سایت ایجاد کنید.

خوب است بدانیم شما همچنین می توانید پروژه های طراحی سایت را درون یک پوشه ایجاد کنید فقط پوشه را باز کنید و یک پروژه جدید ایجاد کنید این به طور خودکار پروژه را داخل آن پوشه اضافه می کند. پاک کردن پوشه ها شما می توانید هر پوشه را هر زمان فقط با رفتن به آن پوشه و فشار دادن آیکون را حذف کنید. نگران نباشید پروژه های طراحی سایت شما امن هستند هنگامی که یک پوشه را حذف می کنید، تمام پروژه ها در آن پوشه به منتقل می شوند.

در بخش بلاگ طراحی سایت آیدیا سافت به صورت روزانه مقالات مرتبط با طراحی سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد . از این رو با مشاهده ی وب سایت ما به صورت روزانه از اخبار و مسائل روز دنیای طراحی وب سایت با خبر شوید .