طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی : با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و پیدایش فضای مجازی اینترنت پل ارتباطی جدیدی میان مصرف کنندگان و تولید کنندگان به وجود آمده است . به بیان دیگر طراحی سایت شرکتی یکی از روش های ارتباطی نوین میان موسسات ، مشتریان و شرکت های گوناگون می باشد . در واقع هدف از راه اندازی و طراحی سایت شرکتی معرفی خدمات و کالا های یک شرکت و برقراری ارتباط آسان با مصرف کنندگان و مشتریان می باشد . با انجام طراحی سایت شرکتیواسطه ها و دیگر اهداف بازرگانی و تجاری حذف خواهند شد . در ادامه شما کاربران عزیز را با اهداف اصلی راه اندازی و طراحی سایت شرکتی آشنا خواهیم کرد .

ارائه کالا ها و خدمات به صورت آنلاین :

امروزه تمامی موسسات و شرکت ها برای معرفی هر چه بهتر و جامع تر خدمات و محصولات خود نیاز به یک فضای مناسب در اینترنت دارند که این فضا با انجام طراحی سایت فراهم خواهد شد .

معرفی انواع محصولات :

یکی از مهم ترین قسمت هایی که در راه اندازی و طراحی سایت شرکتی می بایست اعمال شود ، قسمت معرفی کالا ها می باشد . با ایجاد دسته بندی های صحیح می توانید به بهترین شکل محصولات خود را در معرض دید کاربران قرار دهید .

فروش اینترنتی کالا های وب سایت :

یکی از اصلی ترین قابلیت های طراحی سایت شرکتی ، امکان فروش محصولات به صورت آنلاین می باشد . البته لازم به ذکر است که بدانید مراحل خرید اینترنتی در سایت های شرکتی با دیگر وب سایت ها کمی متفاوت است . هم چنین در طراحی سایت شرکتی سبد خرید وجود ندارد .

برند سازی حرفه ای :

طراحی سایت شرکتی بهترین راه برای معرفی برند و شرکت شما در بازار کار می باشد . در واقع نتیجه ای که از برند سازی به کمک طراحی سایت به دست می آید به نسبت کم هزینه تر و موفق تر از دیگر راه های برند سازی می باشد .

برخی امکانات و ویژگی های وب سایت های شرکتی :

  1. وجود امکان معرفی چارت پرسنلی و مدیریتی به علاوه ی شرح وظایف
  2. وجود امکان معرفی کامل خدمات و محصولات به همراه جزئیات
  3. توانایی قرار دادن تصاویر تولیدات و کالا ها به همراه امکان بزرگ نمایی
  4. توانایی معرفی دفاتر فروش شما در سراسر کشور
  5. وجود امکان جذب نمایندگی در سراسر دنیا از طریق طراحی سایت شما
  6. امکان برقراری ارتباط کاربران با کارشناسان بخش فروش شرکت
  7. امکان دریافت نظرات ، انتقادات و پیشنهادات کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت